Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyi eséllyel fogadnák örökbe?

Mennyi eséllyel fogadnák örökbe?

Figyelt kérdés

Örökbe adnák, de nem akarják hogy állami gondozásban nőjön fel.

Az anyuka félig cigány, de se a viselkedésén, felfogásán, se a kinézetén nem látszik (apuka volt cigány ő elhunyt míg a lány csecsemő volt, az apa rokonságával nem volt kapcsolattartás)

Az apuka egyáltalán nem az.


2015. febr. 13. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyilt orokbeadason kell gondolkozni.

Tegyesznel bovebb felvilagositast adnak.

2015. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért pont nyílt?
2015. febr. 13. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha lemond a kicsiről születésekor, akkor 100%, hogy örökbe fogadják.
2015. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak sokszor hallottam, olvastam hogy kikötik hogy ne cigány legyen.
2015. febr. 13. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Azert nyilt, mert akkor talalkoznak az orokbefogado szulokkel, ha csak lemondanak rola, akkor biztos, h allami gondozasba kerul, majd onnan ajanljak ki.

Ha nyilt, akkor a korhazbol mar az of szulok hozzak haza.

2015. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a gyerek, akinek édesanyja felerészben, apukája egyáltalán nem cigány, ráadásul kulturálisan sem abba a körbe tartoznak, amelytől a többségi társadalom idegenkedik, szerintem ott nem lehet ez probléma.
2015. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igaz, hogy sokan írják, hogy roma babát nem szeretnének, de hidd el kérdező van aki simán bevállalja! (ráadásul itt csak negyedrészben roma) ha rögtön szülés után szeretnéd örökbe adni, akkor a kórházból már az örökbe fogadók fogják hazavinni (ha nyílt, ha titkos)
2015. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso, titkos orokbefogadasnal hogy vinne haza az of szulo? Hisz meg akkor kezdodik a kiajanlas, akta elkuldese, majd megnezik a gyereket, szerinted ez hany nap? Nem fognak egy egeszseges ujszulottet addig a korhazban tartani.
2015. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
veled leveleztem ? te dolgozol ilyen területen? :) nálunk (Győr) ez 100% hogy így van, ugyanis egyik volt osztálytársam az újszülött osztályon dolgozik és megkérdeztem tőle, hogy itt hogy megy... és ő mondta, ha az anya lemond róla, akkor nem viszik ki csecsemőotthonba hanem végig náluk marad, igen akkor is ha egészséges :) itt gyorsan szokott menni, 1-2 nap és meg is van a következő pár megint pár nap és vihetik is haza... de hangsúlyozom ez itt van, lehet más városban-megyében lassabban működik, ezt tényleg nem tudom
2015. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem velem leveleztel, de valamilyen szinten erintett vagyok, sokat olvasok ilyen temakban. 😊

Es egy kis marketing azoknak, akiket erdekel az orokbefogadas/orokbeadas: www.orokbe.hu

2015. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!