Horváth Dorina 11 kérdése:

Tudtok olyan szülöket akik szivesen örökbe fogadnak egy kislányt? 14. éves és az osztálytársam sajnos az anyja folytonosan verte és elege lett belöle és feljelentete az anyját. Nem érzi jól magát ott a nevelő intézetben.

Figyelt kérdés

Picit duci mert az anyja nem foglalkozott vele sohasem amugy teljesen egészséges boldog nagyon szeret hülyéskedni nagyon aranyos.

Szeretni való.

Olyan 2-3 tanuló nehézségei vannak egy picit a tanulásban.


2014. febr. 21. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy képzeled.
2014. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Álomvilágban élsz.
2014. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt most nem kiscicákat kell elpasszolni, egy gyereket örökbe adni sokkal bonyolultabb feladat, rengeteg hivatalos eljárás, vizsgálat, papírmunka, és sok idő is.
2014. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, aki szeretne örökbefogadni, az azért teszi, mert a gyereket fel szeretné nevelni, mintha saját lenne. Mesét olvasni neki, hintáztatni a játszótéren, stb. Egy 14 évest nem fognak örökbe fogadni.
2014. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy örökbe lehessen fogadni, ahhoz az anyjának hivatalosan le kell mondani róla, amit nem fog megtenni.
2014. febr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
# 4 ez mekkora hülyeség. Jó van ilyen is, de van aki szívesen fogadna örökbe iskolás gyereket is akár. Pl én is inkább ilyet fogadnék örökbe ha megtehetném... csak nem tehetem sajnos.
2014. febr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném én is fogadnék örökbe nagyobb gyereket is, de most még nem tudnám biztosítani neki a megfelelő körülményeket.

Kérdező, az osztálytársadnak nincs más rokona aki felnevelhetné?

2014. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kell segiteni mar orokbefogadtak

Es nem vartam negativ hozzaszolasokat -,-"

Egy rendes csalad orokbefogadtak es a csalad nagyon jo korulmenyek kozt el

De azert koszonom aki irt

2014. márc. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!