Szerintetek van remény rá? (magyarázat lentebb)

Figyelt kérdés

Fiatal meleg fiú vagyok, és minden vágyam az, hogy nyilvánvalóan a szintén hímnemű párommal, aki ugyan egyenlőre nem létezik, gyermeket vállalhassak.

Természetesen-, és ez most leginkább az ezt ellenzőknek szól-, ha belepusztulnék, sem kockáztatnám meg, ha tudnám, hogy nem bizonyítja tanulmányok sokasága, hogy ez ártalmas lehet a gyermek fejlődésére nézve. A lehető legtoleránsabb környezetben nevelnénk fel nyilvánvalóan, mert nem tenném kockára a boldogságát az enyémért, hisz a legtöbb helyen jönne az, hogy "jaj, a gyerek, akinek b***k a szülei". Szóval szerintetek lehet-e rá remény, hogy valaha is megvalósíthassam ezt az álmom?


2015. febr. 22. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Hamarabb lenne esélyed külföldön örökbe fogadni a pároddal, mint itthon, Mo-n.

Itt csak sok negatív érne titeket és a gyermeket is.

Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek.


Az én bátyám is meleg. Ő külföldre költözött, ott ismerte meg a párját is.

Még nem terveztek örökbe fogadni, de idén nyáron lesz az esküvőjük, amit én spec. már rettentően várok, mert nagyon szeretem a "két bátyám" ;)

2015. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
29%
én támogatom hogy az azonos neműek is fogadhassanak örökbe gyereket.
2015. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is inkább külföldön. Annyira buták és nem elfogadóak itt az emberek, nem szabad kitenni ennek egy gyereket. Kívánom, hogy találd meg a társad, és sikerüljön adoptálnotok egy babát! Minden jót! Egy 29 éves nő
2015. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. febr. 22. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ma jelentették be hogy már szlovákiában lehet homoszexuálisoknak is babát örökbe fogadni :)
2015. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy magyarnak külföldről elég nehéz az örökbe fogadás sajnos, de menj el nyugodtan a TEGYESZ-hez és igaz párként nem fogadhattok örökbe, de egyedülálló férfiként fogadhatsz, de arra számíts, hogy annak az esélye, hogy egy újszülött babát kapnátok, szinte egyenlő a 0-val, de egy nagyobb gyermek örökbefogadására szerintem jó esélyetek lenne :) Sok szerencsét!
2015. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy leszbikus lánnyal simán vállalhattok közösen babát, és úgy nevelitek mint elvált szülők (csak közben nem ölitek egymást)
2015. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen van rá lehetőséged, kb. két kérdéssel lejjebb le is írtuk, hogy hogyan. Semmi trükk nincs benne, annyi az egész, hogy egyedülálló szülőként kell jelentkeznek az örökbefogadásra. A kutya nem fogja kérdezni, hogy egyébként milyen a szexuális orientációd.
2015. febr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
No way!
2015. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!