Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van itt olyan pár, aki szeretn...

Van itt olyan pár, aki szeretne örökbefogadni (nem csak újszülöttet)?

Figyelt kérdés
Pl.: 34 hónapos kislányt , 19 hónapos kisfiú , 5 hónapos fiúbaba.Testvérek.

2015. márc. 20. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
ez így nem fog menni (arról nem is beszélve, hogy milyen felelőtlen ember, aki sorozatban "gyártja" a gyerekeket a semmire)
2015. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ne menjünk bele a miért részleteibe...ha annyira felelőtlen lennék , akkor erre sem lenne eszem , hogy legalább mások által , akiknek nem adatik meg a gyermekáldás egy jobb életre adhassak nekik lehetőséget...
2015. márc. 20. 20:42
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

és hogyé adod őket??? vagy csak így ingyen hirdeted a neten? személyes átvétel vagy elküldöd? garanciát vállalsz?

szánalom komolyan..

2015. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Ők a te gyerekeid?
2015. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
most ez egy hirdetés? lehet rá jelentkezni?
2015. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem várakoztatok a gyerekcsinálással sokat. Durván 1 év van köztük(plusz 1-2hónap) miért nem védekeztetek ha nem tudjátok felnevelni? Mind egy is.

Esetleg rokonok nincsenek? De ne itt kérdezősködj sztem hanem menj el egy családsegítőbe vagy hova és ott érdeklödj. 3 testvért elég nehéz lesz örökbe adni. Nekem szívem sem lenne , bár jobb mint ha.megölnéd őket.

2015. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jó leírom...párom kidobott a gyerekekkel együtt...édesanyám beteg a lakás kicsi de ez megoldható , viszont hiába mennék el dolgozni a gyerekeket senkire sem tudom bízni...Apóskáék gazdagok a gyerekek apjával együtt intézik , hogy ne lehessenek nálam a gyrrekek és , hogy hétvégenként látogathassam a gyerekeket , amit nem tudom hogy olfjak meg mivel csak anyum hiteles lakásában tudom magam meghúzni Miskolcon ők viszont Pesten laknak...nem akarom , h ők neveljék , mert am lekakilják őket...most már mondhatni párom miattuk fordult el tőlem nekem elegem lett ebből 2 év után és kértem ,h változtasson a dolgokon...ennek a hatására hajtott el minket...viszont amilyen nyomorult abba benne lenne , hogy örökbeadjuk őket csak , hogy ne én nevelhessem őket...azt is megmondta , hogy ha esetleg sikerülne elintéznem , hogy a gyerekek nálam maradjanak tuti uszítani fogja őket ellenem és addig fog csesztetni amíg ki nem készülök és el nem veszik tőlem a gyerekeket...ha a bíróság nem nekem ítélné őket és nem úgy , hogy az apjuk max havi 1 x láthassa őket vagy akár gyakrabban csak ne vihesse el őket , akkor lehet , hogy az örökbeadás jobb lenne , h. legalább a gyerekek nyugodtan élhessenek...
2015. márc. 20. 20:58
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

:(

szomorú, hogy idáig fajult a kapcsolatotok.

2015. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen annyi eszed hogy bemész a gyámügre elmondod mit szeretnél és majd ők segìtenek...eszedbe ne jusson odadni csak úgy valakiknek a piciket.. kitudja ki jelentkezne leinformálni sem tudnàd... aztàn ha lelép a picikkel kitudja hova... Kérj mielőbb segítséget..ilyen pasinek meg nem kellett volna mindjárt 3mat szülni... remélem a gyerekeknek jó sorsa lesz mert én tudom milyen állami gondozásba felnőni intézetből intézetbe nevelő szülöktől nevelő szülőkig ö hibámon kivül 5 évesen.
2015. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
En akkor sem adnam Senkinek! Nekem van egy 18 hos fiu es 31 hetes vagyok, soha semmilyen korulmenyek kozott nem valnek meg toluk. Gondolj az o helyzetukre az anyjuk elhagyja oket, ez egy eleten at tarto trauma lesz a gyereknek, miert hagyott el anyu stb, a gyereknek az anyja meett a helye! Foleg mig ilyen kicsik. Edes istenem, sajnos nem tudom megerteni hogy jut el valaki eddig akar gondolatba is! A birosag az anyja melle iteli a gyereket hacsak nem drogos, alkoholista az anya. Ha pedig zaklat urad akkor rendorseg kell menni, es o nem lathatja oket! Plusz gyerektartast is jar neked! Remelem jora fordul sorsotok, es egyutt maradtok, vigyazz a gyerekeidre mert o nekik te vagy a legfontosabb!!!
2015. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!