Lehet, hogy örökbefogadtak?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, már kiskorom óta feltűnően nem hasonlítok a szüleimre. Van 2 kisebb húgom, ők is teljesen mások. Az egész családom szőke-szőkésbarna, kék szemmel én meg sötétbarna hajú vagyok, barna szemmel. Még a nagyszüleimnél sem volt senki, akinek ne kék lett volna a szeme. Ráadásul múltkor a szüleim teljesen felháborodtak, amikor azt mondtam, hogy kíváncsi lennék a vércsoportomra.

2015. máj. 28. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg. A férjem fekete hajú, barna szemű, barna bőrű. Én barna haju, barna szemű és fehér bőrű.


Első gyerek szőkésbarna, kék szemű, barna bőrű.

Második gyerek nagyon fehér bőrű, szőke, zöld szemű.

Harmadik szintén nagyon fehér bőrű, szőke, kék szemű.


Egyiket sem fogadtuk örökbe, és ugyanaz az apuka :D

2015. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

A genetika tud érdekes dolgokat produkálni.

Na meg akár a déd-, ükszüleid is lehettek hasonlóak hozzád.


Amúgy a vércsoportodat mindentől függetlenül nagyon hasznos volna tudnod!

2015. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Alapvetően két kék szemű embernek csak kék szemű gyereke lehet. Bár sokszor olyan szemszínt is kéknek neveznek, ami valójában szürke, zöldesbarna, stb.

Illetve ritka esetekben előfordul mutáció, ilyenkor a genetika szabályai megdőlnek.


Nézd, van egy rém egyszerű módszer kiugrasztani a nyuszit a bokorból: "Anyu, apu, utánanyomoztam és tudok róla, hogy örökbefogadtatok."


Ha értetlenül néznek vagy felnevetnek, akkor nem fogadtak örökbe. Ha lefagynak és rémülten egymásra néznek, akkor igen.

2015. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Ezt csak ők tudják...de mit számitana ez?lényegében ők szeretnek,ők nevelnek,ők a családod nem?
2015. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül jelenti , hogy örökbe fogadtak volna. Tulajdonképpen több generációra visszamenőleg örökölhetsz. Lehet, hogy déd-ük szülők között volt aki hasonló külső jegyekkel. Mondjuk azt nem értem, hogy miért háborodtak fel amikor a vércsoportodról érdeklődtél, az sosem árt ha tudja az ember.
2015. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Én is kiakadnék,ha a gyerekem azzal vádolna, hogy 16 éve hazudok neki. Nem vagy normális, és a biosztudásod katasztrófa! Hagyd őket békén, épp elég 3 gyereket nevelniük a sok hülyeség nélkül is!
2015. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

"Amúgy a vércsoportodat mindentől függetlenül nagyon hasznos volna tudnod!"


Teljesen lényegtelen információ. Amikor vért kell kapnia, vagy műtét előtt áll, minden esetben meghatározzák a vércsoportot, vagy ha sürgős nulla pozitívat kap. Teljesen felesleges egy átlagembernek ez az infó, bemondásra soha az életben nme fogják elfogadni. A hasznos információ az, amivel az illető tud is kezdeni valamit.

2015. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
90%

[link]


Hát a szemszíned tényleg érdekes... Persze gyerekkorban szinte mindenkinek világosabb, de szerintem neked már ilyen marad. Max. mutáns vagy :)

2015. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Pedig nem mond hülyeségeket a kölyüök. Kék szemű szülőknek nem lehet sötétbarna szemű gyereke. Lehet elcseréltek a korházban!
2015. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a születési anyakönyvi kivonatodat... ha a kiállítás dátuma a születési dátumodtól számítva pár héttel később van akkor igen, több mint valószínű örökbe fogadtak
2015. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!