20 éves vagyok és nem lehet gyermekem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok ,és nem lehet gyermekem meddő vagyok a kérdésem az lenne hogy tudok gyereket örökbe fogadni ilyen idősen vagy még nem lehet mivel fiatal vagyok hozzá?
2015. jún. 21. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
úgy tudom 23 év felett engedélyezik. bár lehet 25.
2015. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon maximum rokon gyereket fogadhatsz örökbe. Egyébként nézik, hogy milyen életet élsz, mit dolgozol, milyen a kereseted, mennyire vagy önálló, van-e saját lakásod stb. Nagyon fiatal vagy még, kétlem, hogy az előbb felsorolt dolgoknak akár a fele is megvan stabilan.
2015. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a szabályok szerint csak 25 éves kor felett engedélyezik az örökbefogadást. Miből gondolod, hogy meddő vagy? Biztos, hogy mesterséges megtermékenyítéssel sem eshetsz teherbe?
2015. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a meddőséged oka?
2015. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ne képzelj be magadnak barom'ágokat
2015. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Miért vagy meddő? Az orvos állapitotta meg? Nekem 23 éves koromba mondta az orvos, hogy nem lehet gyerekem. Nem adtam fel, kerestem másik dokit, 7 évnyi próbálkozás után megszületett a kislányom, 2 évre rá spontán összejött egy fiú. Ne add fel, még fiatal vagy
2015. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!