Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Aki migrén betegségben szenved...

Aki migrén betegségben szenved, annak lehet gyereke?

Figyelt kérdés

Barátnőm beteg volt és most alakult át migrénbe. Előtte az orvosok azt mondták nem lehet gyermeke. Így hogy migrénes van rá esély hogy legyen közös gyerekünk?

(Sajnálom ha rosszul kérdeztem nem igazán találtam erről cikket így)



2015. szept. 29. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok higgadtan reagálni.


A migrén egyfajta fejfájás, ennek meg semmi köze a gyereknemzéshez, ugyanis csóri csecsemő valószínüleg nem gondolatban, hanem az ANYAMÉHBEN fejlődik. A kettőnek szinte semmi köze nincs egymáshoz.Ha a barátnődnek bármi féle problémája volt ezelőtt ami miatt meddő, akkor a migrén ezen nem változtat, gondolj bele. Ha meddő vagy, de cukorbeteg leszel akkor az változtatna bármit is?


Azért nem találtál erről cikket, mert nem létező jelenség.


Üdv 28/L/ migrenes/ket gyermek anyukaja

2015. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A migren az fejfajas. Attol, hogy valakinek faj a feje, meg lehet gyereke.
2015. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is sokszor van migrénem...doki honnan szedte h a fejfájásnak a teherbeeséshez köze lenne??


üdv:egy 7 éves és egy pocaklako anyukája

2015. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 29. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:

sokat volt migrénem, mióta megszülett a fiam, azota nincs! 5 éves.

És ezekszerint lehet, igen :)

2015. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!