Mindenhol ennyi idő, míg szóba állnak az emberrel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy maga az örökbefogadás nagyon hosszadalmas és éveket kell várni, míg gyereket kap egy család, viszont erre nem számítottam.


Ma hívta fel a férjem a TEGYESZT (Pest megye), első konzultációs beszélgetés miatt.


Március 21-re adtak időpontot. Október eleje van:( Több, mint 5 hónap.


Úgy elszomorodtam, hogy még erre is várni kell.


2015. okt. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,ez ilyen.
2015. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013-ban 1.5 honapot kellett varni.A hatarozat 4 honap alatt lett meg.
2015. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is sorban álltunk örökbefogadásra, szintén pest megye.

Sajnos míg a határozatot megkapja az ember az sok idő. Bár nekünk azért ennyit nem kellett várni,hogy az első konzultációra időpontot kapjunk. De onnantól kezdve pörögnek az események a határozatig. Környezet tanulmány, pszichológus,gyámügy stb... De sajna amikor megkaptuk a határozatot akkor mint ha megállt volna az idő. Mi szerencsések közé tartozunk, mert pont 1 évet vártunk míg egy kisfiút sikerült örökbe fogadni. Kitartást kívánok, és rengeteg erőt hozzá, mert az időponttól már a Ti időtok ketyeg! Ha kérdésed van szívesen válaszolok! :D

2015. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk mázlink van, mert telefonálásttól kezdve 4,5 hónap alatt határozatunk lett és ez állítólag extrém gyors eset volt! :) Ahogy előttem írták, onnantól tényleg pörögnek az események, szóval készüljetek rá lelkiekben! :) Nekünk összességében hatalmas élmény volt, remélem nektek is az lesz! A végeredményre még várunk, még türelmesen, de egyre izgatottabban! :)
2015. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!