Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó taktika ha nem csajozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó taktika ha nem csajozok tudatosan, de kb. mindenhol ottvagyok és majd csak lesz valami és barátkozok minnél több emberrel?

Figyelt kérdés

6 éve csinálom ezt, sajnos nem jött össze semmi. Előtte 16-18 éves koromban volt egy barátnőm de azóta semmi. Eleinte eröltetetten csajoztam, de aztán feladtam a sokadik kudarc után. Most 5 éve csak haverkodok, ismerkedek minnél több emberrel. Munkahelyen is mindig összeismerkedek rögtön mindenkivel, a csajokkal is. Nagyon sok helyre járok, szinte otthon se vagyok. Van több hobbim, stb. Ismer kb. fél Budapest.

Viszont sajnos így sem jött össze semmi. Amikor már úgy volt hogy lehet valami, akkor mondták pont milyen jó haver, ismerős vagyok. Meg ilyesmiket. Nem görcsölök, nem haverkodok túlzottan a nőkkel, de így sincs sikerem. Egy rosszindulatú kolléga csaj (mindenkivel kiszúr direkt, pletykál, kineveti a másikat) közölte velem hogy reméli meleg vagyok (más szavakkal) mert amúgy hiába közeledek bármilyen nőhöz. Példákat is hozott fel hogy egyik-másik kolléganő milyen pánikban volt, hogy miként rázzanak le engem. Azt mondta az volt a szerencsém hogy nem nyomultan túlzottan mert akkor "rosszabbul jártam volna". Mert normális nő nem tűri hogy egy ILYEN külsejű bepróbálkozzon nála.


Ezt az egészet tök nyugodtan, tárgyilagosan adta elő. Nem kiabált, nem előzte meg veszekedés, eddig azt hittem jóban vagyunk. Bár többekkel megcsinált már hasonló szemétségeket.


Először nem is hittem el annyira amit mondott, de megkérdeztem egy nagyon jó nő barátomat (munkatárs szintén) hogy miként is volt ez és kb. megerősítette-bevallotta. Ő is úgy volt velem hogy amikor látta tetszik nekem, nem tudta hogy milyen módon rázzon le szépen mert amúgy nagyon bírt és belsőleg el is tudta volna képzelni, csak külsőleg nem. És ő is azért nem közölte mert nem nyomultam rá, nem erőszakoskodtam mindenáron. Úgyhogy szerinte szerencsére elsiklott a dolog és barátok maradtunk.


Próbáltam netes társkeresőket meg ezeket az új mobilos appokat is (Tinder, Twoo, Badoo) de sehol nem jött össze semmi. A mobilappokban senki nem jelzett vissza semmit, nem tetszettem senkinek, pedig én aktívan használtam napi 1 órát legalább.


Szóval a netes társkereső is a kinézetről szól kb. Mit tudok még tenni? Tényleg nem ülök a babárjaimon, nem próbálkozom olyan nagyon nem hozzám illő csajokkal. Főleg a kisugárzásra megyek, de így is nulla a "mérlegem". Egy randi legalább nem lenne rossz, de akit elhívok az is azt mondja hogy csak akkor jön el velem ha nem randi, csak barátság.



2014. szept. 5. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

"6 éve csinálom ezt, sajnos nem jött össze semmi"


Végig sem olvasom, ennyi elég is, megválaszoltad a saját kérdésedet.

2014. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok,hogy nézel ki.
2014. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha valaki 6 éve űz egy vállalkozást amiből még semmi profitja nem származott, akkor az egy jó vállalkozás szerinted? Kár volt ilyen sokat gépelni fölöslegesen. Nem lehetsz annyira hülye, hogy 6 év alatt nem esett le, hogy NEM! Ez kib**szottul nem jó taktika!
2014. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy nezeki ki? Szarul de buszken es igenyesen.


Oke hogy nem jo taktika csak kb mindenki ezt javasolja. Meg itt is es mas forumokon is. Amikor csajoztam, nyomultam azt belyegeztek ram hogy ez a nyomulas csak a jo pasiknak all hol es en inkabb a lassu viz partot mos modszerrel probalkozzak. Amikor otthon ultem es csak bulikba mentem hetvegen, mindenki azzal jott hogy keressek inkabb hobbikat, ismerkedjek ott. Amikor nem jott be azzal altattak hogy probalkozzak munkatarsaknal vagy imserosoknel. 0 eredmeny.

Utana javasoltak a tarskeresot.


Akkot megis mit csinaljak?

2014. szept. 5. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálkozzál itt... az biztos bejön.
2014. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod nincs olyan, hogy jó, mindenkire érvényes taktika. Egy nőre nincs használati utasítás, hogy ezt és azt csináld és akkor a tied lesz.... Majd megismersz valakit, elhivod ide oda és talán alakul valami. Igy csinálja mindenki.
2014. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél Megasztár!
2014. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!