Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyi pénzt kap egy nevelőszülő?

Mennyi pénzt kap egy nevelőszülő?

Figyelt kérdés

Ha lehet ne százalékokat írjatok, azt már én is átnéztem.Konkrét nettó fizetésre vagyok kíváncsi, a gyermek ellátmányán kívül.

Negatív véleményekre nem vagyok kíváncsi.



#nevelőszülő fizetése #nevelőszülői tapasztalatok
2015. nov. 12. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom h havi 70 ezer 2 gyerekre
2015. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt megtalálod ft-ban meghatározva az összegeket :)

2015. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy kíváncsi, csak .... ha csak azért csinálod, pffffffffffff
2015. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
durva... persze jó dolog, hogy családban nőhetnek fel, de egy igazi átlagos családban közel sem jut ennyi a gyerekekre. azzal senki sem törődik, hogy egy átlagos családban még akkor sem kap meg mindent a gyerek, ha mindkét szülő dolgozik.
2015. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik.....Mint írtam,nem kértem negatív véleményt.De ha már másnak az eldobott gyermekét a hónom alá kapom, nyilván kíváncsi vagyok dolgokra is....gondolom a saját gyerekedet, ha van, te sem nulla pénzből tartod el.Ez is egy foglalkozás, nem is akármilyen,mivel felelősséggel tartozol mindenért, ami a gyermekkel kapcsolatos és 24 órás szolgálat.Engedd már meg, hogy kíváncsi legyek, hogy még is mennyi a fizetés.Jó?Te sem ingyen dolgozol.Vagy önkéntes vagy valahol?
2015. nov. 19. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen van. Sokból. Gondolkodom az önkéntességen, épp gyermekotthonban, szörnyű lehet ott nekik.
2015. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Keveset. Nevelőszülőknél élek (16 éves vagyok) és a (nevelő)szüleim már többször mondták, hogy abból a pénzből KORÁNT SEM lehetne megélni / fedezni bármilyen költséget. Plusz a nevelőszülőket állandóan ellenőrzik. (Mennyi ruhát/kaját/stb.-t vesznek a gyermek(ek)nek). De én úgy tudom, hogy vannak különböző összegek amiket egy bankba lehet betenni és meg van határozva, hogy mit lehet rajta venni. (pl van 200K amiből lehet venni KIZÁRÓLAG A GYERMEKNEK egy számítógépet/tévét/valami ilyesmit.)
2016. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!