Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nevelőszülő mennyi pénz kap 2...

Zsír Áf kérdése:

Nevelőszülő mennyi pénz kap 2 gyermek gondozásáért?

Figyelt kérdés

2 gyermeket szeretnék ideiglenesen nevelni. Mennyi pénzt adnak érte mindennel együtt? Ki lehet jönni abból a pénzből?

Nekem 2 saját gyermekem van, és mellé még 2 gyermeket nevelnék.



2015. febr. 2. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyet már én is találtam, de konkrétan mennyit kap egy nevelőszülő? Mert a 60.000. Ft csak a gyermek rezsi költségét fedezi. Munkadíj nem jár érte?
2015. febr. 3. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
a hivatásos nevelőszülő kap munkadíjat, viszont ott ha jól tudom minimum 5 gyermeket kell nevelni... de hívd fel a helyi tegyesz-t és ott elmondanak neked mindent
2015. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ebből akarsz megélni,vagy szeretni szeretnéd azokat a gyerekeket?

Munka? Hm?

2015. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Ideiglenesen nevelni?

"No gyerekek, még 8 hónap van a törlesztőből, addig mi fogunk titeket szeretni. Kapunk az államtól értetek pénzt, hogy neveljünk, de el ne gondoljátok, hogy abból ti kaját és ruhát kaptok, hanem azt mi magunkra költjük, mert hülyék voltunk, mint a segg és nem akarjuk, hogy elvigye a szemét gonosz bankelvigye az autót"


Valahogy van egy olyan érzésem, hogy nem nagyon tudod, hogy mit jelent ez az egész.

Inkább dolgozzatok mindketten.

2015. febr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De szeretem én ezt.

Felmerül a kérdés az emberben aki nevelőszülő szeretne lenni, hogy mégis mennyi pénzt kapna érte és egyből az van, hogy a gyerekekből akar megélni és csak a pénz miatt akar foglalkozni velük. Holott ez nem így van. Én még nem lehetek nevelőszülő a korom miatt, de szeretnék majd az lenni és bizony én is kíváncsi lennék erre.

Nem mindegy, hogy 30.000 vagy 60.000. Az addig oké, hogy meg van szabva, hogy azt az x összeget a gyerekre kell költeni, bújjon is el az aki nem így teszi de azért vannak még dolgok amiket szerintem nem fedez ez a pénz. Például üzemanyag, villany, víz stb. Nem mindegy, hogy 2 ember használja a vizet és a villanyt vagy 5. Ha nem így van, akkor elnézést.

Mielőtt valaki kiforgatná a szavaimat, nem arra akartam utalni ezzel, hogy a gyerek teher.

2015. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!