Vannak itt örökbefogadásra várakozók?

Figyelt kérdés
Akár házaspárok, akár egyedülállók. :) Mi nagyjából 1 éve "sorban állunk", jó lenne hasonló emberekkel kapcsolatot tartani, hogy a felmerülő kérdéseket vagy gondolatokat lehessen kivel megvitatni! :)

2015. dec. 30. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két éve várok egyedülállóként Pest megyében és országoson. - Én is örülnék hasonló ismeretségnek... - Kérlek írj üzenetet! :)

2016. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen 😀 decemberben kaptunk hatarozatot. Ferjemmel es 5 eves fiunkkal varjuk a tesot
2016. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy itt vagy! :) Mivel kecsegtetnek titeket, mennyit kell várni? Van nemi megkötésetek? Alapítványnál is sorban álltok vagy csak a TEGYESZ-nél?

2016. jan. 18. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg nincs hatarozatunk, hazasparkent, Pest megye
2016. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi a férjemmel es az 5 éves (örökbefogadott) kisfiunkkal várunk tesóra.

Komàrom Esztergom megyében lakunk,megyei és orszàgos listán is vagyunk,csak a TEGYESZ-nél. Nemi és szàrmazási kikötésünk nincs. Tavaly nyàron lett érvényes határozatunk,novemberben volt egy sikertelen barátkozásunk,most várunk tovább.

Szivesen várok beszélgetni,baràtkozni vágyó sorstársakat az email cimemre:laura.ksl@gmail.com

2016. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok. Alapítványnál nem állunk sorba. 40. hely környékén vagyunk, szóval hosszú lesz ez még.
2016. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és nemi és egyéb megkötésünk hivatalosan nincs, de elsősorban kislányra vagyunk hangolódva :-)
2016. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök nektek! :) Akkor lassan minden élethelyzetre van példa! :)

Ha benne vagytok facebook-on tarthatnánk a kapcsolatot (akkor írjatok üzenetet és elküldöm az elérhetőségem), de ha így arc nélkül folytatnátok azt is megértem! :)

2016. febr. 11. 13:06
 9/10 maitra79 válasza:
Sziasztok! El sem hiszitek mennyire örülök nektek! Megadnám az e-mail címem én is, mert szívesen beszélgetnék veletek! Mi november óta várjuk a telefonhívást. Én arccal is vállalom magam, úgyhogy fészbuk is jöhet. Várom jelentkezéseteket nagyon. maitra79@gmail.com Azt hiszem a megadott e-mail címre is írok. Biztos ami tuti.
2016. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkerestelek fészen és írtam neked! :)
2016. márc. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!