Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Nyílt örökbefogadáson gondolko...

Nyílt örökbefogadáson gondolkodunk, melyik alapítványt ajánlanád?

Figyelt kérdés
Most állunk neki a tegyesznél határozatot szerezni, szeretnénk utána alapítványokat is felkeresni a jelentkezésünkkel, hajlandóak vagyunk ezért természetesen utazni (vidéki nagyárosban élünk), az lenne a kérdésem, hogy főleg tapasztalatok alapján melyik szervezetet ajánlanád, ha fehér, vagy kicsit világosabb bőrű babát szeretnénk?

2016. jún. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
olvasgassátok a www.orokbe.hu oldalt. minden alapítványról több cikket is találsz, hozzászólásokat, tapasztalatokat, ott eldönthetitek hozzátok melyik áll közelebb, melyik szimpatikus. egyébként több alapítványhoz is érdemes beadni.
2016. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az örökbe.hu egy csodálatos oldal, nagyon sokat alakított az elképzeléseimen és sok dolgot tett helyre a fejemben (egészen mást gondoltam elég sok dologról).
2016. jún. 21. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Gólyahíresek vagyunk, de szerintem ha csak emiatt kérded, hogy melyik alapítvány (származási kikötés), akkor mind a két nagyhoz jelentkezhetsz, egyik se fog olyan gyereket örökbe adni, akit nem tudtok elfogadni, hisz az se nekte, se neki nem jó, ráadásul a határozatod szerint kikötésed van, így nem is lehet! :)
2016. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Végigrágtam magam a neten elérhető (főleg örökbe-hu-s) infókon és 7 szervezet (azt hiszem ez az összes) honlapján, nekem a Bölcső és a Gólyahír a legszimpatikusabb minden téren, szerintem hozzájuk fogjuk beadni.
2016. jún. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!