Férj nélkül hozzájárulnak?

Figyelt kérdés
sziasztok olyan problémával fordulnék hozzátok amivel egyenlőre nem tudok mit kezdeni. Szeretnék gyereket viszont párkapcsolatban élni bárkivel az nem én vagyok (félreértés ne essék nem az "egyészakás" kalandokat szeretem, egyszerűen nem vágyom szexualitásra és élettársra) 29 éves vagyok kezd meglenni a szükséges anyagi háttér hogy fel tudjak nevelni egy gyermeket és ugy gondoltam először szeretnék örökbe fogadni aztán keresnék egy spermadonort és magam is szülnék. Viszont félek az árvaházban azt mondják majd hogy ha nincs férjem nincs tartós kapcsolatom nem szabad. Ezert még nem merek elmenni. Igy gondoltam megkérdeznélek titeket hogy szerintetek van e esélyem vagy felejtsem el

2017. jan. 13. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal nagyobb kötöttség egy gyerek, mint bármilyen párkapcsolat.


Árvaház pedig már nagyon rég nem létezik Magyarországon, úgyhogy hiába akarsz besétálni.

Tegyesz.

2017. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem kell éveket várnod,kimész Csehországba,kifizeted a spermát meg az inszeminációt,egy-két hónapon belül megcsinálják.
2017. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
MO-on nincs árvaház. Gyermekotthonok és nevelőszülők vannak. És nagyon kevés az örökbe fogadható gyerek, mert a szülők nem mondanak le róla. Ha fél évente küldenek egy képeslapot, az is kapcsolattartásnak számít, így már nem örökbefogadható a gyerek. Ha 3-4 éves roma kisgyereket is pl. vállalnál, akkor talán 2-3 év alatt sikerülne. Csecsemőt, egyedülállóként szinte esélytelen. Hiába iratkozol fel most, a párok mindig előrébb kerülnek. Arról nem beszélve, hogy egészséges vagy, lehetne saját gyereked is. Nagyon sokan várnak babára, picire.
2017. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!