Hányszor találkoztatok az örökbeadó anyával?

Figyelt kérdés
Ha magánutas örökbefogadást választottátok. Mentetek az ultrahangokra? Mesélnétek kicsit?

2017. márc. 22. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Szia 😊 bocsánat, hogy ide kontárkodok én nem voltam még ilyen helyzetben. Én elkísérném a vizsgálatokra hiszen neked is jól esne ha láthatnád a kicsit és neki is hogy nem kell mindenhová egyedül mennie. Kérdezd meg tőle hogy szeretné e ha vele mennél és így is tudnád őt segiteni hiszen minden vizsgálat előtt van egy kis félelem az emberben hogy vajon minden rendben van e. Ez szerintem egy nagyon kedves gesztus lenne mert maga az érzés hogy nincs egyedül megnyugtató. Legalábbis nekem az volt. Mindig vittem magammal valakit vagy a nővérem vagy a párom. Mikor ki ért rá 😊 Nagyon sok örömöt kívánok nektek a kicsi nevelésében és bár nem ismerlek de érzem, hogy nagyon jó szülők lesztek 😊 ha véletlenül ne adja isten fáj a pocija vagy fogzik vagy bármi baj van és mármindent megpróbáltatok de mégsem jobb akaratlanul is megfordul az ember agyában hogy rossz szülő mert nem tud segíteni de nem így van. Ha ez az eszedbe jutna gondolj rám 😊 szívből gratulálok nektek és mégegyszer bocsánat hogy idepofátlankodtam 😊
2017. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Mi elkisertuk minden vizsgalatra.A ferjem soforkodott en viszont mindenhova mentem vele.Ultrahang .vervetel.Nst.

A szulesnel is jelen voltam.persze ezt elore megbeszeltuk.Az elmondasa szerint sokat jelentett neki.Ha kerdesed van irj privatban.

2017. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsánat, ha félreérthetően voltam, én vagyok az örökbeadó. Várok még válaszokat :)

2017. márc. 22. 15:18
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez legyen úgy, ahogy Te gondolod! - Ha neked nem kényelmetlen, az örökbefogadó jelenléte, akkor ők valószínűleg örülnének. - Ebben nektek kell megegyezni, - én örökbefogadóként minden percnek örülnék, de megérteném, ha a vér szerinti anyuka nem akarja ezt.


Nem mellesleg, tudom nem sok felől hallod, de szerintem hatalmas dolgot teszel azzal hogy életet adsz ennek a babának, nem csak vér szerint, hanem hogy egy jobb jövővel is megajándékozod, és hogy nem elvetetted. - Biztos vagyok benne, hogy jó oka van a döntésednek.

Hatalmas szíved van. - Sok erőt kívánok neked, és hogy az Úr adjon vigaszt neked!


Ha bármiben segíthetek, írj nyugodtan!

2017. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy még félreértettem valamit. -Lehet arra gondolsz, részt vegyél-e a vizsgálatokon? - Szerintem, ha bírod erővel, akkor mindenképp érdemes. - A Te egészséged is múlhat rajtuk, nem csak a babáé, de neki is előny, ha gondozott terhességből születhet.
2017. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
orokbe.hu-n van örökbeadók fóruma, ahova csak örökbeadók írhatnak, - (jelszót kell kérni) . - Szerintem ott szakavatottabb válaszokat kapnál, lehet más dolgokban is segíthetnek.
2017. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik alapítványtól, vagy az államtól kérsz segítséget. A Bölcsőnél valószínűleg csak 1x látod az örökbefogadót, mielőtt aláírnád a papírokat a tegyeszben, de addigra már megvan a gyerek is. A Gólyahírnél, vagy az Együtt az életértnél a 3. trimeszterben már találkozol velük, akár a szülésnél is ott lehetnek. Ez rajtad áll és azon, hogyan szeretnéd ezt intézni.
2017. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én szeretnék szülőket keresni.
2017. márc. 28. 10:33
 9/15 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én is ilyen helyzetben vagyok jelenleg. Sikerült már valami?

2017. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hol lehet ilyen szülöket keresni ? Én pl egy örökbefogadó szülö lennék , hol vannak ilyen oldalak ahol lehet jelentjezni ! Örökbe.hu oldalon mar olvasta meg még párat na de azt a cécot és 3- 5 évet várni hát ..... és hát azt hiszem a férjem kifutott az idöböl
2017. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!