Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Az édesanyának milyen lehetősé...

Az édesanyának milyen lehetőségei vannak, ha nem szeretné szíve alatt hordott gyermekét örökbe adni, viszont az élete párja ahhoz ragaszkodik, hogy a kicsit örökbe adják?

Figyelt kérdés
Az édesanya nehéz helyzetben van, mert a kapcsolatát sem szeretné elveszíteni, de a gyermeket sem, mert sajátjának érzi. Van-e olyan szervezet, ahova lehet fordulni segítségért? Vagy van-e ötletetek, hogyan lehetne az édesapát "észhez" téríteni? Későn derült ki, hogy az édesanya állapotos. Egyébként is egy vallásos, lelkiismeretes, kedves, jó ember. Az édesapa hallani sem akar újabb közös gyermekről, csak az abortuszt mondogatja, hogy beszélni kell orvossal, aki a 12. hét után is csinál abortuszt vagy örökbe kell adni, más verzió nincs. A helyzetet nem megoldani akarja, s semmi felelősségérzet sem szeretet nincs benne úgy tűnik. Egyébként a párnak már van egy közös gyermekük, akit nagyon szeretnek, s előző házasságból is születtek már gyermekek, viszont jelenleg lakásproblémával küzdenek. Az édesanya lelkileg ezt nem tudja feldolgozni, ezért jó lenne segíteni.

2017. ápr. 20. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Nincs valasztas.

Ha raveszik az apát akkor az kesobb mondhatja h hallgattasd el te csereld ki a pelust te... csinald ezt azt a gyerekkel. Vidd te te akartad és a többi... nem.lehet rákényszeriteni , nem is szabad. Választani kell a gyerel vagy a pasi!

2017. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Bizony választani kell. Észhez téríteni az apát? ...

Én nem tudnék úgy létezni, hogy a velem együtt élő pasas nem szereti a gyereket. Vagy egyik, vagy másik, kész.

2017. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem lehet. Senkit nem lehet örökbeadásra vagy abortuszra kényszeríteni.


A pasinak lapát.

2017. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Vagy a gyereknek, mert ha jól értem a pár jelenleg lakásproblémával küzd. Nem volna szerencsés a babát az utcára szülni.
2017. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Már bocsánat, de azt az embert, aki érzéketlen, tuskó módon ki akarja kapartatni belőlem a gyerekemet, és rám akarja ezt az agyrémet erőszakolni, figyelembe se véve azt, én mit szeretnék - én nem nevezném már az életem párjának, hanem elküldeném a búsba. Talán amúgy is menne, mert nem lehet ráerőszakolni senkire egy gyereket, és meg is érteném, hogy ha ő nem akarja. De ez nagyon durva, ezek után egy életre kiszeretnék belőle. Ok nélkül, csak mert ő nem szeretné...nem bírnám már szeretni az ilyen férfit.
2017. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Ok, akik megtartanák, legyenek kedvesek segíteni, hogy az anya ezek után miből éljen meg több gyerekkel? Engem is érdekelnének a válaszok másik kérdés, meg egy ismerős kapcsán is.
2017. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Utolso. Eljen meg abbol, hogy az idiota elete parja szepen fizeti a gyerek felneveleset. Aki nem tud gumit huzni, az ne akarjon orokbeadasra kenyszeriteni senkit.
2017. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Mintha csak én írtam volna a #5-ös választ!
2017. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Oké, de ha jól értem, itt legalább három gyerek van csak a nő oldalán. Utánam 7 éve apám 10 ezer forintot fizetett gyerektartást, mert hivatalosan is ennyi járt. Akkor mi is éltünk volna ennyiből? Gondolkodjunk már! Különben is, itt örökbeadás is felmerült, nem muszáj elvetetni.
2017. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

7!


Hol láttad, hogy nem húzott gumit? Miért a pasit kell mindig szidni? Tudod van ám olyan, hogy a nő "szedi a tablettát, így nem kell a gumi" aztán meg hirtelen hogyhogy nem, "velwtkenul" terhes lesz és ez természetesen csak akkor derül ám ki, amikor már késő az abortuszhoz. Ne akarja nekem senki megmagyarazni, hogy egy már szült nő nem veszi észre, hogy terhes.

2017. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!