Jelenleg 61-dikek vagyunk az örökbefogadási listán. Kb mennyi idő míg kapunk gyereket?

Figyelt kérdés

Még a határozat nincs meg.

A kor 0-2 ig magyar,nem nem lett meghatárotva,kissebb egészségi problémával



2017. okt. 4. 08:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
52%

Off


Az milyen már, hogy csak lány csecsemőt akar, a fiút nem fogadta el???? Ha saját gyereke lett volna, ott hagyta volna a kórházban, mert nem megfelelő a neme? ??? Baxus, ilyen embernek nem is adnék gyereket.

2017. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

11-es

Hát van aki kiköti,hogy csak lány gyerek kell,egészséges,csak magyar.

Én nem ítélem ezért el .

Mi úgy gondoltuk,hogy még a 2 éves is elég kicsi és hozzánk tud nőni.

Mi nem kötöttük ki fiú vagy lány legyen.

2017. okt. 4. 13:52
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Szinten off, van aki nem közi ki a baba nemet mégis csak lány vagy fiú gyerekre kap határozatot...


Mi kifejezetten szívesen figadtunk volna testvéreket, de a határozatba nem engedtek.

2017. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Ja mink is vállaltunk volna testvéreket sőt ikreket de csak 1 gyerekre kaptunk határozatot a pszichológustól
2017. okt. 4. 14:04
 15/41 anonim ***** válasza:
65%
11es, itt nem az volt a fő baj hogy fiú csecsemő volt, vagy nagyobb lány, hanem hogy mindkétszer roma kisgyereket közvetítettek ki, mert ugye belőlük van sok. És sajnos a családom nagy része (nem pont az örökbefogadók) borzalmasan rasszista, és tudták hogy ilyen környezetben nem tudtak volna boldog életet biztosítani egy roma picinek. Ők már bármilyen gyereket szeretettel fogadtak volna, de mikor a család 90%-a nem szeretné, itt mérlegelni kellett.
2017. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

15-ös nem volt kikötve,hogy csak magyar legyen?

Ez így furcsa mert olyan lenne mintha nem tartanák tiszteletbe az örökbefogadókat.

Nem értsétek félre ez nem rasszizmus csak azt mondta a pszichológus is,hogy úgy jelöljük be pl a betegségeknél amivel meg tudunk birkózni.Na

2017. okt. 4. 14:22
 17/41 A kérdező kommentje:
15-ős most olvastam vissza bocs
2017. okt. 4. 14:38
 18/41 anonim ***** válasza:
89%
15ös vagyok. Hát ugye roma kicsiből sokkal több van mint magyarból, és nekik is szeretnének szerető családot találni, így kiajánlják azokhoz őket, akiket a környezettanulmány során alkalmasnak vélnek. Ez ugye nem kötelez senkit semmire, de a kicsinek adnak egy esélyt, mert sokan meggondolják magukat az évekig tartó várakozás alatt, lejjebb adnak a "kívánságokból" és lehet pont ilyen családnál talál otthonra egy roma baba. Mert ugye, senki nem azzal indít hogy a nagyapa náci nézeteket vall, mint nálunk, így nem tudhatják a TEGYESZ-nél hogy mi a helyzet, csak teszik a dolgukat.
2017. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
88%

Szinten off, van aki nem közi ki a baba nemet mégis csak lány vagy fiú gyerekre kap határozatot...


Mi kifejezetten szívesen figadtunk volna testvéreket, de a határozatba nem engedtek.

2017. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes. Mi az, hogy csak x nemű gyerekre kap határozatot? Fiút tud majd nevelni, lányt nem? Röhej. A pszichológus azt hogy tudja megallapitani, hogy egy lánynak rossz szülei lennének, mse egy fiúnak tökéletesek? A testvér dolgot még csak-csak el tudom képzelni, hogy valahogy lehet rá tesztelni, de a nemet? ???

Azt értem, ha valaki azt mondja, csak magyar gyereket akar örökbefogadni, hiszen egy kinai/afrikai/roma/akármi gyereknek nyilván más a kulturális háttere, azt a magyar szulonem nehéz vele megismertetni. Azt is értem, ha egészségeset akar. Azt nem, hogy kikoti milyen nemű legyen.

2017. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!