Jelenleg 61-dikek vagyunk az örökbefogadási listán. Kb mennyi idő míg kapunk gyereket?

Figyelt kérdés

Még a határozat nincs meg.

A kor 0-2 ig magyar,nem nem lett meghatárotva,kissebb egészségi problémával



2017. okt. 4. 08:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, azt nem tudom miért csak egy nemű gyermeket engednek, de a testvéreket lehet azért nem, mert nincsenek meg az anyagi, vagy környezeti feltételek(egy főre jutó négyzetméter, és bevétel) nem?
2017. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

A pszichológus nem köti ki milyen nemű gyerekket fogadhatsz örömbe.

Arra adhat utalást pl.testvéreket egyszerre fogadhatnak e.

Nem az anyagi vagy lakás nagysága dönt hanem,hogy mennyire felkészült a pár testvérekre

2017. okt. 4. 15:38
 23/41 anonim ***** válasza:
88%
Mikor én utána néztem azt mondták meg van szabva hogy hány négyzetméternek kell egy főre jutnia, meg az egy főre eső jövedelem minimumának mennyinek kell lennie.
2017. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Igen számít de én nem erre értettem

A gyerek számára.azt meg a pszichológus mondja meg.vagyis javaslat.

2017. okt. 4. 16:29
 25/41 A kérdező kommentje:
Mikor vége volt a pszichológiai tesztnek még akkor megmondta nekünk hány gyereket fogadhatunk örökbe a pszichológus.Még aznap délután meg volt a környezet tanulmány is.
2017. okt. 4. 16:51
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint ahány ház, annyi szokás. Mikor nálunk volt örökbefogadás, semmit nem mondtak, levélben küldték ki az eredményt kb 3 hét múlva.
2017. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Ezért szerettem volna személyes tapasztalatot kérni már mint ki mennyit várt

De sajnos minden megye más.

Így feladom a tapasztalat gyűjtést

2017. okt. 4. 17:06
 28/41 anonim ***** válasza:
51%
Mi volt a baj a pszichológiai teszten, ami miatt csak egy gyereket adnak? Nem értem. Ha valaki egynek jó szülője lenne, kettőnek miért nem?
2017. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
85%
De az hogy hanyadiknak vagytok a listán nem sokat jelent, hiszen mindenki másmilyen igényekkel jelentkezett, így lehet hogy valaki a 120. és előttetek kap gyereket, de az is lehet, hogy hamarosan nálatok csörren meg a telefon.
2017. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ekkora ugrás van a listán?

Nem a határozattól függ?

Már csak a gyámügyhöz kell mennünk.

Aztán vége van az örökbefogadási folyamatnak.

Biztos van olyan akik megkapják a pszichológustól a határozatot testvérpára is egyszerre.Biztos van oka ennek is

2017. okt. 5. 04:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!