Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ha szülés után akarom örökbe...

Ha szülés után akarom örökbe adni a gyerekem, meg kell indokolni hogy miért teszem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 16:08
1 2
 11/16 De La Cruse ***** válasza:
44%
Inkább tartsd meg és szeresd.
2018. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tudnám szeretni
2018. jún. 4. 23:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az alapítványokat ajánlom figyelmedbe, ők segítenek neked, hogy ha mindenképp le kell mondanod, akkor ezt a lehető legjobb módon tedd meg. Mi örökbefogadásra várakozunk, így a Gólyahírről és a Bölcsőről tudunk mesélni.

Ha gondolod írj rám, mesélek róluk.

Nagyon sok erőt kívánok neked!

2018. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
69%
Várd meg, míg megszületik, mert megváltoznak az érzések, ha már ott lesz és néz rád, hogy milyen sorsot szánsz neki.
2018. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


azt írtad, hogy "Tudom hogy nem tudnám szeretni"

Én csak ehhez szeretnék hozzászólni, az örökbefogadásról már írtak itt többen tapasztaltak.


Szóval, ha úgy érzed, nem tudnád szeretni, vagy negatív érzések vannak benned, semmiképp ne fojtsd el magadban és ne neveld fel hazudva neki is meg magadnak is. Az én édesanyám így tett és katasztrófa volt a vele töltött 14 év. A mai napig utál és azt sem tudja hol vagyok, mit csinálok, élek-e egyáltalán, de jól is ez így. Nekem viszont baromi rossz volt, mert gonosz volt és mindig, mindenhol keresztbe tett.

Szóval, ha nem tudod őt elfogadni, inkább add örökbe és biztos egy szerető családhoz kerül. Egész más ember lesz így belőle.

2018. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Sikerült már megoldást találnod?

Én örökbefogadásra várok.

Ha gondolod írj az fogadasorokbe@gmail.com e-mail címre.


Üdv.

2018. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!