Hogyha én 21 éves vagyok, de a férjem már átlépte a 25öt, kaphatunk gyermeket?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 21:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
11%
Azért ez nem biztos hogy ilyen egyszerű. Ha egészségileg minden rendben van, biztos előbbre veszik azokat akiknél nincs. Próbálkoztatok és évek óta nem jön?
2018. okt. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
9%

Az utolsó válaszoló mondatait szerettem volna én is írni.

Az örökbefogadás erről szól.

2018. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a fiatalabb örökbefogadónak is be kell töltenie a 25. évét.
2018. okt. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
23%
Most olvasom többen írjátok hogy elég ha az egyik fél betölti a 25.-öt. Nekünk a TEGYESZ-nél azt mondták mindkét tagnak be kell töltenie. Most akkor hogy van ez? Elbizonytalanodtam.
2018. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
20%

11. vagyok, le lehet pontozni az ovicsopis agyi szintű anyuciknak, de nem mindegy hogy "21 vagyok és nem szülök mert tönkreteszi a puncim, ezért inkább készen akarom a gyereket", vagy "35 vagyok es 6 sikertelen lombikom volt".


NEM biztos hogy a kérdező így van vele, de akar igy is lehet, nem írta...csak rámutattam hogy nem mindegy!

2018. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
6%

Ennyire hajt a tatár? Olyan fiatal vagy,hogy lehet még be állt be a menstruációd.

On: Mindkét félnek betöltött 25 évesnek kell lennie.

2018. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Páromnak, aki elmúlt 30 amúgy, volt egy súlyos betegsége és azt mondták neki, hogy nem lehet gyereke, plusz nekem PCOSem van.

Szeretnénk, ha teljes lenne a családunk és nem érzem, hogy azért, mert csak 21 éves vagyok, nem lennék alkalmas az anyaságra.

Azt olvastam, hogy házaspárnál elég, ha az idősebbik fél múlt el 25, de egy Babaköszöntőben az orokbe.hu oldalon írta valaki, hogy meg kellett várni, hogy betöltse a 25-öt. De nem tudom a teljes történetet, ezért kérdeztem meg, mert lassan szeretnénk jelentkezni, legkésőbb egy év múlva.

Köszönöm azoknak, akik rendesen válaszoltak!

2018. okt. 16. 08:10
 18/37 anonim ***** válasza:
86%
#15: vagy pedig: "21 vagyok és egy fejlődési rendellenesség miatt nincs méhem/petefészkem etc., ezért SOHA nem lehet gyermekem természetes úton, sem lombikkal".
2018. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nyugodtan jelentkezzetek be, ott úgyis elmondják a feltételeket. Közben persze azért nyugodtan próbálkozzatok, te kezeltesd a PCOS-t. Történtek már csodák, lehet, hogy valamikor azt mondták, hogy nem lehet a párodnak, de azóta rendbe jöhetett. Csináltasson friss vizsgálatot. Lehet, hogy pl.lombikra van esélyetek.
2018. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
72%

Akkor mivan ti szuperanyàk, ha esetleg úgy érzi, inkább befogad és segít egy olyan gyereken akiről lemondtak, ahelyett, hogy az amúgy is túlnépesedett földünkre szüljön.

Ehhez még társul, hogy valószínű nehezen esne teherbe. Nem mindenki olyan önző és korlátolt, hogy csak azt a gyereket tudja a sajátjának mondani akit ő szült meg.

Kérdező, sok sikert, nyugodtan jelentkezzetek már most, ha évekig tart a várakozás már te is 25 leszel addigra.

2018. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!