Akiket örökbe fogadott a nevelőapja vagy -anyja: hogy történt?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? Ki hozta fel, és meddig gondolkodtál rajta? Mi változott utána? Milyen volt a kapcsolatotok?
2018. nov. 11. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És hány éves kora óta neveli a férjed?
2019. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férj és nevelőapa, és 6 éves kora óta nevelem. Jó a kapcsolatunk továbbra is, de inkább ilyen "haver" kategória vagyok, keresztnevemen szólít, vannak közös dolgaink kettesben (együtt sportolunk, lejárunk kocogni, kettesben vásárolgatunk); de az apaság többi része, azaz például a nevelés nem igazán megy, így ezt a részt a feleségemre (azaz az anyjára) hagyom. A múlt tapasztalatai alapján többet ér, ha inkább barátkozom vele és példát mutatok neki, mintha egymásnak feszülünk például tanulás ügyben, mert ezek a konfliktusok nem sültek el jól.
2019. nov. 12. 03:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Érdekes, milyen sokféle működő modell van. Vérszerinti gyereked van a családban? Ha igen, akkor az nem okoz problémát, hogy más apja vagy a kettőnek?
2019. nov. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van mindenfèle gyerek a családban, hoztunk mindketten és van egy közös is. Tehát a kislánnyal van közös “rokonunk” (tesó-gyerek) is.
2019. nov. 12. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!