Szerintetek engedélyezni kellene, hogy homoszexuális párok gyereket fogadhassanak örökbe?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
88%

nem lesz később ciki a gyereknek a suliban?


de, ha az osztálytársak szülei azok, akik itt hozzászóltak, és pont olyan ítélkező kis tuskók a gyerekek, mint apu meg anyu.

2018. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
23%
10-es egy szoval nem mondta senki hogy az jobb! De en szegyellnem magam ha ket pasi fogadna orokbe aztan hallgatnom kellene mindenhonnan hogy "ott megy a b..ik gyereke" . Te nem Magyarorszagon elsz ha azthiszed ezt eltudja fogadni a tarsadalom.
2018. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
82%
Te meg lelketlen ember vagy, ha nem neveled másképp a gyereked, hogy legyen elfogadó és toleráns és inkább elnézed, hogy rendes emberek ne fogadhassanak örökbe gyerekeket egy életen át és gyerekek szerető család sé támogatás nélkül nőjenek fel, és menjenek ki a nagyvilágba egyedül, csak azért, mert nem vagy képes a saját gyerekedre hatással lenni és arra nevelni, hogy minden ember egyforma, szerethető és jó ember, függetlenül attól, hogy homoszexuális -e vagy sem! Ez a felháborító, nem az, hogy emberek szeretik egymást!
2018. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
28%
Lassan 40 leszek, ha egy fiatalabb, 18-20 éves lány társaságában elmegyek valahová, nos még azért is sokan csúnyán néznek, akkor mi lenne 2 pasi gyerekéve? Igen, ez a társadalom ilyen!
2018. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
46%

Nem


De a heteto pároknál is nagy gondok vannak..

Mégsem lehet szabályozni..


Autóvezetéshez engedély kell.. De a gyerekneveléshez nem.. Pedig az utóbbi nagyobb felelősség

2018. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
88%

"Igen, ez a társadalom ilyen!"


És ilyen is marad, ha nem teszünk ellene és nem változtatunk soha!

2018. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igen.

Egyrészt rengeteg olyan gyerek van,akinek 0 esélye lenne hetero párhoz kerülni,egyszerűen azért,mert nem kellenek senkinek, sajnos ez az igazság bármilyen kegyetlen is leírni. Mindenki újszülöttet,vagy 3 év alatt,fehér,egészséges gyereket akar .

Ezért olyan hosszú a várólista ..

Tudom ,hogy a meleg párokkal szemben,ez is diszkrimináció lenne bizonyos mértékben,de pl 3 év feletti,vagy cigány gyerekek esetében én preferálnám a meleg párokat. Ők általában elfogadóbbak is,szóval biztos,hogy jó helyen lenne náluk egy "hátrányos helyzetű" gyerek.

Ismerek olyan örökbefogadó szülőt,aki már vagy a 4. gyereket utasította el,ilyen olyan okokból ,csak rabolja a gyerekek és más várakozók idejét ..

Egyébként meg az ember fiatal korában sokkal elfogadóbb és toleránsabb,mint felnőttként,ha ő ebben nő fel,hogy két anyja vagy két apja van,és a szülők ezt megfelelően kommunikálják felé,természetes lesz neki. Iskolában is minden csoda 3 napig tart . Bár nem vagyok meleg,és örökbefogadó szülő sem,de azt kicsit szomorúnak tartom,hogy bárki szaporodhat ,nevelhet gyereket,kutyát, alkoholista,felelőtlen ,agresszív emberek is,emberek milliói nőhetnek fel bántalmazó vagy csonka családban,de egy meleg pár gyerekkel az szúrná az emberek szemét. Képmutatás .

2018. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
20%
70%-os te inkabb a sajat valaszoddal torodj es ne jelolgesd itt ki 10 ember valaszar mert neked az nem tetszik. Honnan veszed hogy barki arra neveli a gyereket hogy ne fogadja el a massagot? A gyerekem ha nagy lesz akkor el tudja donteni mi a velemenye, erre nem lehet benevelni barkit hogy te igenis el fogod fogadni ha valaki mas. Itt nem a homokosokkal van baj hanem azzal hogy masok ezt nem fogadjak el. Es igen ahogy irtak ilyen a tarsadalom, mit tudsz tenni? Te akarod egyedul megvaltani a vilagot vagy mi? Ilyenek az emberek es kesz ennyi ezt igyis ugyis el fofjak itelni te hiaba mashogyan velekedsz errol.
2018. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Szerintem mindenki önmaga egyedül tud változtatni, saját magán, a gyermekeinek átadott értékrenden, ami igenis nevelés kérdése, és igen, a környezetén is. És csak azért, mert neked nem tetszik, vagy esélytelennek látod a változást magát, én még nem fogom befogni a szám. Mert ez a _minimum_ amit megtehetünk azért, hogy történjen változás. A legkevesebb minimum.
2018. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
79%
Persze, elég csak a Modern Familyből ránézni Camre és Mitchellre. Jobb szülők mint a heteropár aki teszem azt veri a gyerekét vagy az amelyiknek odáig terjed a tudománya hogy megcsinálja és nem tovább. Nem gondolom, hogy el kell venni tőlük a lehetőséget (azt is gusztustalannak találom, hogy ez az ország itt tart, hogy nem is házasodhatnak). A baj az, hogy sok korlátolt ember azt hiszi a melegek mind olyanok 0-24 mint akit szivárványos tangában lát a prideon és jaj milyen példát lát majd az a gyerek, holott ez nem így van... Az meg a másik, hogy szerintem az cikibb ha a gyerekünk tőlünk azt tanulja hogy csúfolódni és másokat gúnyolni, megalázni elfogadható mint az ha valakinek 2 anyukája/apukája van. Személyesen ismerek leszbikus szülőpárt és azt kell mondjam nagyon szerencsés a kislányuk, hogy ők lehetnek a szülei. Rég engedélyeztem volna a béranyasággal egyetemben, aki akarja így is megoldja csak sokkal nagyobb szívás.
2018. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!