Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednéd, hogy a melegek...

Engednéd, hogy a melegek örökbe fogadhassanak gyereket? Akár 2 nő, akár 2 férfi.

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom. Indoklást is írjatok.

Én engedném.



2018. máj. 23. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Nincs indokom arra, hogy miért ne, teljesen logikusnak tűnik, hogy fogadhassanak örökbe.

2018. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
69%

Persze

Egy gyereknek szerető szülőkre van szüksége. Két férfi/nő ugyanúgy megtudja ezt nekik adni mint egy hetero pár.

2018. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
28%
Erős ellenérzéseim vannak, de amilyen állapotban az árvaházak vannak... Úgy kell kikényszeríteni a gyerekből, hogy a nyolc általános meglegyen neki.
2018. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
54%
Igen, de a hetero párok élvezzenek elsőbbséget.
2018. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
72%
Engedném. Miért ne? Mitől jobb egy két hetero szülő akik agyonverik vagy fajtalankodnak a gyerekükkel vagy gyerekeikkel? Lehet egy meleg pár több szeretetet és gondoskodást tudna nyújtani mint egy két szülőnek nem nevezhető egyed.
2018. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
74%

Én engedném, mert az intézetben élni a gyerekeknek nagyon rossz. Anyukám intézeti nevelő volt és néha elvitt magával és sok intézetis gyereket ismertem.


Sokkal jobb helye van egy gyereknek egy szerető családban,akkor is ha rendhagyó család.


Az örökbefogadásnak komoly feltételei vannak és ellenőrzik is ezeket, az ilyen családba kerülő gyerekek nagyszerű esélyeket kapnak és mindenki csak jól jár egy ilyen helyzetben.


És azt is engedném, hogy leszbikus párok ugyanúgy elmehessenek mesterséges megtermékenyítésre, mint a hetero, hogy saját gyereket szülhessenek.

2018. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
44%
Nem is lenne probléma, ha rendesen, tisztességesen nevelik, de vhogy mégsem értek egyet. Szerintem egy gyereknek egy olyan képnek kellene kiakakulnia a családról, hogy egy anya és egy apa (nő és férfi) van benne. Meg szerencsétlent emiatt hátrányok érhetik a társadalom szempontjából. Lehet emiatt konzervatívnak tünök, jöhetnek a lepontozások, de nekem ez a véleményem.
2018. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
82%

7es,egy nevelőotthonban meg semmilyen családképe nem lenne.

Plusz rengeteg csonka család van, meg új párjaik az elvált szülőknek,stb

2018. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
31%
Nem is azt írtam, hogy nevelő otthonban jobb lenne nekik, de mért kell választani két rossz között?
2018. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
72%

Na de épp ez az, NEM KELL, hogy nő és férfi legyen a család. Lehet nő és férfi, férfi és férfi, nő és nő. Ennyi.


Semmivel nem lesz több az a gyerek, akinek a szüleinek egymásba illik a nemi szerve. Legalább a gyerekeket sem fogják belekényszeríteni nemi szerepekbe, hogy belenyomorodjanak minden áron, hanem szabadon választhatnak, hogy mi tetszik nekik.

2018. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!