Szerintetek engedélyezni kellene, hogy homoszexuális párok gyereket fogadhassanak örökbe?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
64%
2019-ben ha valaki azt mondja, hogy a homoszexualitás divat, választás vagy nevelés kérdése, mélységes döbbenetet vált ki belőlem. Ennyi erővel a Föld is lehetne még lapos vagy az AIDS is terjedhet kézfogással a tömegek fejében. Ideje lenne tanulni, fejlődni és felébredni! Bőven ideje lenne már, mert az élet elrohan nagyon gyorsan, és meg sem éled teljességében, ha ilyen alacsony tudásszinttel éled végig.
2019. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 orig ***** válasza:
77%
Bocsánat, a hivatkozott linkben nem történt utalás a Római Birodalomra. Csupán egy másik tanulmányt párhuzamosan olvasva kevertem össze.
2019. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim válasza:
76%
Olvasva a hozzászólásokat szóhoz sem jutok. Sok téves megközelítés és buta lekezelő megjegyzések a másság miatt. Durva hogy ilyen emberek vannak. Én speciel arra lennék kíváncsi hogy az ilyen emberek hogyan reagâlnának arra a saját gyerekük lenne hasonló helyzetben.
2019. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
79%
Meglepődnél, hogyan reagálnak. Mennek a kitagadások, a kapcsolat megszakítása, a tagadás (csak figyelemre vágysz, meg miért választasz ilyen nehéz utat, stb.), a találgatások, hogy ki rontotta meg, a pszichológushoz zavarás, hogy kiverjék a fejéből, stb. Ez a sötét középkor tényleg. Azt hinné az ember, hogy már milyen sokat fejlődött a világ! Végtelenül elszomorít, hogy mennyire nem.
2019. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 orig ***** válasza:
20%
71. 73. Másra nem futja, mint szörnyülködésre, lebunkózásra, a felsőbbrendűségük hangoztatására minden tartalmi mondanivaló nélkül? Ehhez borzasztó nagy ész kellett. De hát itt tartunk a 21. században. Majdnem meg lettem győzve. :)
2019. jan. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
35%

Tévedsz. A meleg ismerőseim, barátaim is azon a véleményen vannak, hogy a kérdés nem ilyen egyszerű, tovább kéne vizsgálni, és ha engedélyezik is az örökbefogadást azt is legfeljebb nagyobb gyerekre akinek már van identitása. A meleg ismerőseim ellenzik a leghevesebben, hogy melegek is örökbe fogadhassanak.

De ítélkezni a másik véleménye fölött mindig a legegyszerűbb a dolog érdemi végiggondolása nélkül...

2019. jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon érdemes ezt a cikket elolvasni, még ha hosszú is - egy kis tisztázásért..:


[link]

2019. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
57%
Üdvözlöm a meleg, megfélemlített ismerőseidet. Én is az vagyok és igenis kikérem magamnak, hogy 2019-ben Magyarországon nem fogadhatok örökbe gyereket, mert nincs kivizsgálva, hogy rosszabb hatással lennék-e rá, mint az árvaház. Szánalmas, ami itt megy, akárki akármit mond!
2019. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
85%
2019. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
41%

A meleg barátaim, köszönik szépen teljes biztonságban és boldogságban élnek, kikérik maguknak, hogy meg lennének félemlítve.

Ha te így érzed magad, akkor a saját érdekedben keress fel egy mentálhigiéniás szakmbert.

2019. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!