Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbefogadásnál hátrány, ha...

Örökbefogadásnál hátrány, ha egyébként fiatalok vagyunk, de a nő nem meddő?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

annyira kevés az örökbefogadható, egészséges gyerek... (persze 6 éves romából van, de gondolom nem az a célotok)


miért veszitek el olyan elől a lehetőséget a szülővé válásra, akinek nem adatik meg a saját???

2019. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
megvan rá az okom.
2019. febr. 26. 23:47
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

örökölhető eü probléma? mert akkor OK, és ezt a jelentkezéskor mondjátok is el. De ha nincs ilyesmi, csak a "mertcsak", az nem egy jó kiindulási alap, hidd el nekem. Mondjuk rejtély számomra, hogy egy anonim oldalon miért nem írod le, de ám legyen.

De legyen valami kézzelfogható, alátámasztható okotok. Az egy dolog, hogy jogilag ugyanonnan indultok mint egy 3 lombikon átesett meddő pár. Csakhogy a TEGYESZnél is emberek dolgoznak. És ezt egy gyerekjólétis írta, szóval elhiheted.

2019. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.


a családomban előfordult a paranoid skizofrénia, ami szülés után bukkant fel az illető 28-29 éves korában, előtte nem volt jele. pszichiáter szerint a szülés sokszor előhozhatja, ha van rá genetikai hajlam. mivel nővéremről van szó, ezért az esélyem 1%-ról 10%-ra nőtt.


mivel az elmúlt években láttuk a poklot, hogy mit okoz ez a betegség (kislánya átkerült apukához), ezért én nem szeretnék kockáztatni, de a gyerekről nem szeretnék lemondani, ha egyébként egészséges vagyok.

2019. febr. 27. 00:33
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem, és így teljesen meg is értem.

Ezt mindenképp tüntessétel majd fel a bamutatkozáson

2019. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezzel nem indulnék hátránnyal? nyilván nem egy pirospont az, hogy a családban felbukkant az elmebetegség :( jómagam azóta fokozottan figyelek az egészségemre minden tekintetben.
2019. febr. 28. 13:11
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem hátrány, ha nem meddő a jelentkező. Nekem kardiológiai gondok miatt nem ajánlotta a doki a terhességet, mondta, hogy elképzelhető egyszer a jövőben, de senki nem láthatja előre. Mi jelentkeztünk. A folyamat alatt mindenki nagyon kedves és megértő volt, nyíltan és őszintén beszéltünk mindenről. Szerintem teljesen érthetőek az indokaid is. Az ember így is válhat szülővé. A kék közösségi oldalon vannak csoportok, én nagyon szeretem őket, sok dologban segítettek, de az orokbe.hu is. Nem könnyű döntések ezek, de én ahogy meghoztam, meg is könnyebbültem, lekerült rólam a nyomás.
2019. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2019. márc. 7. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!