Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » 25 éves egyedül álló férfi...

25 éves egyedül álló férfi vagyok fix keresetel (680E). Mi kell ahoz, ha örökbe szeretnék fogadni egy kislányt olyan 4-6 éveset?

Figyelt kérdés
Jelenleg saját 4 szobás házamban élek,van autom itt szeretnék majd kialakitani a lányzonak egy szobát

#egyedülálló #Örökbedogadás
2019. jún. 8. 16:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mindig is lányt akartam csak nem vagyok nemző képes az eddigi összes párom ezért hagyott el
2019. jún. 9. 16:55
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért pont 4-6 éves kellene?
2019. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hugom lanya 5 eves es azert gondoltam erre a kora mert sokat szoktam ra vigyazni
2019. jún. 9. 17:13
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

"Mindig is lányt akartam csak nem vagyok nemző képes az eddigi összes párom ezért hagyott el."


Hát akkor, kedves Kérdező: össze kellene jönnöd egy hozzád illő, meddő nővel és aztán együtt örökbe fogadhatnátok.


Nem hiszem, hogy ha valaki szeret valakit, akkor csak azért elhagyná, mert nem lehet gyerek - de legelején tisztázni kell ezt a dolgot és akkor szerintem meg fogod találni azt a nőt, akivel közös családotok lehet!

2019. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Ebben az esetben valoban az lenne a legjobb neked is es a leendo gyerekednek is, ha elobb megtalalnad a parod akivel egyutt orokbefogadtok. Hidd el ez meg igy sem egyszeru procedura, de sokkal konnyebb, mint egyedul. Rengeteg meddo no van az orszagban, aki hasonlon megy at, mint te.
2019. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
83%
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy sajnálom, hogy ilyen barátnőid voltak... :/
2019. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is próbáld ki a társkeresést, sok meddő nő van aki szeretne örökbefogadni, igazából a leírt életkörülményeid alapján nem hiszem hogy bele tudnának kötni viszont egyedülállóként tényleg a lista végén leszel a házaspárokkal szemben sajnos.


Amúgy nagyon szép hogy valaki szeretne örökbefogadni egy kislányt aztán máris itt megbélyegzitek hogy biztos pedofil perverz mert az sokkal valószínűtlenebb hogy szimplán szeretne gyereket de nem lehet sajátja.

Ez igazi hamisítatlan 100% gyakorikérdések volt.

2019. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, ha gyereket szeretne, akkor ne legyen már kitétel, hogy lány legyen... Szerintem...
2019. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem elég egyértelmű, hogy egy kis provokációnak szánt kamukérdésről van szó...

"Mi kell ahhoz...." Szerintem nem itt tett volna fel egy semmitérő kérdést a kérdező, ha komolyan gondolná. Amúgy meg örüljünk neki, hogy kamu.

2019. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez marhaerdekes. V kamu v beteh az illeto v sokat nezte a modern csaladot.mert.ott.a.2 meleg srav egy kislanyt fogad orokbe es o is meleg es.nem akarja itt megmondani
2021. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!