Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis, bölcsis gyerekek anyukái...

Ovis, bölcsis gyerekek anyukái. Hogy alakul a napotok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdi a lányom az ovit. Monoron élünk, a 18. kerben dolgozok majd 8-tól 16.30ig vagy 7-től 15.30ig. Vonatoznom kell sajna, egyelőre a jogsi kilátásban sincs, újra kellene kezdenem az egészet.

Ti hogy oldjátok meg?

Nagymama csak 1 van és messze meg még amúgy is aktív, így ilyen mama besegít opció nincs.

Kíváncsi vagyok hogy logisztikázzátok ezt ki.

Ovi 6-18ig van itt mellettünk.


2019. júl. 31. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én viszem reggel, és az apja megy érte délután. Én fél9-5-ig vagyok, férjem 7-fél4-ig.
2019. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő háztól házig az út?

Férjjel nem tudjátok megoldani? Egyik viszi másik hozza?

2019. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem egészen értem, mi a probléma. Reggel 6kor nyit az ovi, neked meg 7-re vagy 8-ra kell beérned a munkába. Fél4-kor vagy fél5-kor végzel, az óvoda meg este 6ig van nyitva. Ha 1 óránál többet kell utaznod a munkahelyedre, érdemes keresni egy közelebbi munkahelyet.
2019. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát átlag 30 perc az út, kb 20 vonattal meg 10 BKV.


Majd valszeg az lesz hogy a férjemmel egyeztetve, egyikőnk hozza, másikunk viszi vagy fordítva


Csak a vonat késésektől félek, állandóan az van.

2019. júl. 31. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van a munkaidőm, hogy fél 8-től 4-ig, férjemnek 8-tól 5-ig (de mindig tovább van bent sajnos). Reggel együtt idnultunk fél 7-kor vonattal, a városban a férjem vitte bölcsibe a gyereket, én meg mentem egyenesen a munkahelyemre, így mindenki beért időben. Délután én mentem érte, és vonattal haza.

Nagyszülők még nálunk is dolgoznak, úgyhogy ezt nekünk kellett megoldani mindig is.

Ősztől már nem kell vonatoznunk, az itteni oviba fog járni, és én is helyben fogok dolgozni, viszont így én viszem reggel is, és én megyek érte délután is.

2019. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!