Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Novemberben lesz 3 éves a...

Novemberben lesz 3 éves a gyerek! Az igazgató javaslatára szeptemberben elkezdte az ovit hogy ne maradjon. Retteg a gyerek egész nap sír. Itthon egész nap csak arrol beszél hogy ő sir az oviban . Éjjel is felsir es az ovirol beszél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettegés, az, ovitól

#rettegés #ovitol
2019. szept. 12. 12:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
Vidd el egy pszichológushoz,
2019. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
5%
Mennyi idős a kicsi?
2019. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Novemberben lesz 3 éves
2019. szept. 12. 15:02
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Simán vihetnéd csak novembertől, nem is értem. Akkor is csak néha néha, hogy szokja. Nálunk ez így működik
2019. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, akiről a kérdés szól, hanem akivel otthon vagy.
2019. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell halasztást kérned, mert csak jövő tanévtől lesz óvoda köteles. Egyszerűen kiveszed, és otthon marad veled.
2019. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
72%

Na először is nyugi. Semmi baja nincs a gyereknek, nem kell pszichológus!


Az en fiam is korabban kezdte az ovit, detto ugyanez fel evig sírt, pedig nagyon kedves óvónői vannak. De csak annyi volt a baja, h velem akart lenni. Nem folytottam meg a gyereket a szeretetemmel, nem ezert illeszkedett be nehezen, hanem mert egyszerűen ő ilyen, ilyen a természete!! Egy évig delben hordtam haza emiatt, pedig dolgozni akartam visszamenni. En mar csak azert nem vettem ki az ovibol, mert ragaszkodtam az ovonoihez is. Ha kiveszem, akkor ezeven ugyanez lenne, hiszen anya tavaly is kivett....


De!!!!! A te ovonodnek a körmere neznek! Aztan ha nem vagyok megelegedve, atkernem egy masik csoportba, oviba. Ha nem lehetséges, akkor viszont kernek halasztast ... De csak ha az ovonokkel us gond van!


Szoval nyugi, higgadtan! Ovonok korbe jarasa az elso lepes. Ja estenkent orakat beszelgettem a fiammal. Mondta h minden okes ott, csak hianyzom. Ez a baja. Az éven is el-elsirja magat, ha valaki rosszul szól hozzá...de sokkal jobban kezeli a helyzetet. Neki is (sajnos) fel kell nőnie. De en elsokorben megbizonyosodtam h szuper óvónőt valasztottunk. Ölel, puszil, dicser, alvasnal simogat...

2019. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem is értem ki akartuk venni mivel még nem óvoda köteles és azt mondta az ovónő hogy már van valami száma ami óvodakötelessé tette mivel elkezdte az ovit! Én is ebéd után elhoztam de akkor is végigsirta a napot azért mert anya otthagyta! És mivel költözünk el azt mondta az ovónő nem szenved vele feleslegesen mert ugy se ott marad akkor szokja az új ovit. De mivel otthon vagyok a kicsivel gondoltam majd kezdi jövőre... Ezért kérdeztem hogy ki lehet e venni az ovibol mert az ovónő azt mondta nem csak átiratni lehet.
2019. szept. 12. 17:51
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Az sem biztos, h az uj oviban van hely neki es mivel nem ovodakoteles, hiaba korzetes az ovi, nem kotelezo atvennie.

Kerdezz ra a vedononel!

Szerintem jobb lenni meg egy kicsit otthon, veletek!

2019. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz óvodaköteles. Simán kijelentik a létszámból.
2019. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!