Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit gondoltok erről?

CsAnita23 kérdése:

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kislányom csop.társa az oviban szept.ből kezdi a sulit. Viszont azt mondtàk az óvónénik az anyukàjànak hogy kimegy a vonalból ès pszichologushoz kell vinni. Ti hallottatok már ilyet?
2019. szept. 27. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A kimegy a vonalból az h*lyeség. Az óvónők részéről. Én 6. osztályos koromra tudtam úgy színezni, hogy egy picit se menjek ki a vonalból, pedig nincsenek problémáim, rajzból is mindig 5-ös voltam. A pszichológust mire mondták?
2019. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Én is kimegyek a vonalból.

Rajzolni szépen tudok, de a színezés sosem ment ügyesen, mostanra idegesít is. Lehet kapni ezeket a nyugtató színezőket, hát én megőrülnék, ha egy olyat meg kéne csinálnom, valószínűleg egy ronda, majdnem minden vonalon átmenő, két színből álló förmedmény lenne a vége, amit a készítés közben néha földhöz vágtam😅

De most akkor menjek vissza az oviba?

2019. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem emiatt akarják pszichológushoz vinni. Nem tudsz mindent.
2019. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azèrt akarják pszichológushoz küldeni mert elvileg kimegy a vonalból. Ezt mondtàk az anyukànak a szülőin. Kisfiúról van szó amugy. Nekem is elég hihetetlen ez
2019. szept. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!