Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van olyan, akinek elfogadták...

Van olyan, akinek elfogadták a kérelmét idén, hogy a gyerek még maradhasson óvodában plusz egy évet? Vagy esetleg elutasították?

Figyelt kérdés
Mostani, új jogszabály szerint, kötelező iskolát kezdenie minden 6. életévét betöltött gyereknek.

2019. nov. 13. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez nagyon zavaros még!!!! Nem lehet tudni semmit. Azt se, hogy ki vizsgálja őket, egyáltalán vizsgálja valaki. Nálunk a felterjesztéseket visdzaküldték. Oktatási Hivatal sem tud semmi érdemlegeset mondani. Nem tudom mi lesz, mi is ebben vagyunk. Ráadásul az ikreim július végiek.... Gondolod...
2019. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már visszadobták a kérelmünket. Óvónők szerint iskolaérett, a nev.tanig el sem jutottunk. Szerintem is iskolaérett, csak a kora zavar, de az nagyon. Augusztus végén tölti a 6-ot.
2019. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Én még "messze" vagyok ettől, de engem is érdekel a téma.

Tartok én is tőle, a lányom augusztus végén született.....

Már most h középsős látható h kicsit "éretlenebb" mint 1-2 idősebb csoporttársa.

2019. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nincs meg a végrehajtási rendelet és az eljárásrend.
2019. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi tegnap voltunk. Engedélyeztek még egy évet az oviban!
2019. nov. 14. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Hogy engedélyezték??? Kik? Állítólag az óvónő nem is dönthet. Légyszíves segíts, írd meg!!!
2019. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a szakszolgálatnál voltatok iskolaérettségi vizsgálaton. Ha nov. 15-ig elvégzik a vizsgálatot és megállapítják, hogy a gyerek nem iskolaérett, nincs további teendő. Autómatikusan marad az óvodában.
2019. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A november 15-i dátum jogszabályban szerepel? Nekem az óvónők azt mondták, hogy az idei vizsgálatok számítanak év végéig. Mi is december elejére kaptunk időpontot a Nev Tan-ba.
2019. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elírtan bocs, nov. 15-ig lehet lehet kérni a vizsgálatot, hogy még idén elvégezzék
2019. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!