Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » MIlyen ruhákat visztek az oviba?

MIlyen ruhákat visztek az oviba?

Figyelt kérdés
Már hótaposó-overál van bent? Én még csak vastag cipőt vittem, illetve az épp aktuális nacijára szoktak húzni még egy kintis nacit. Az overált még túlzásnak érzem. Viszont ma voltam egy másik intézményben, ahol a gyerekek nagyrésze már hótaposó-overál kombóban volt, lehet én adtam be túl keveset? Bár időjárás miatt még nem érzem indokoltnak, meg abban ugye játszani is nehezebb.
2019. dec. 13. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Annyira idióta idő van, hogy nem egyszerű, én vittem be téli overált és vastag csizmát (simán van olyan nap amikor az kell). De ma pl. tök jó idő volt, úgyhogy vittem ma egy átmeneti overált, ami nem az a pufi meleg, de ugyanúgy téli csizmával. Nekem egyébként fázós a kisfiam.
2019. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Oviban póló, rövidnadrág és egy hosszúnadrág van, mindenkinek. Overálban és csizmábsn visszük-hozzuk őket, csúnya lenne ha kellene külön oda is
2019. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vastag játszós nadrágban és bundás cipőben van kint
2019. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
En sosem adok ra overalt igy neki egy belelt vaszon valto nadrag van bent es egy belelt bakancs.
2019. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Télen-nyáron van bent esőoveráll vagy kétrészes esőszett, gumicsizma és egy sportcipő. A gumicsizmába télére beleteszem a gyapjúbélést (nem azt a beleizzadós mű vackot) és beviszek egy téli overállt. Nem is értem,aki azt írja,hogy nem visz overállt. És akkor ha esik vagy a hóban fetrengeneka,akkor ázzon át a gyerek vászon nadrágja?

Itt is változik az időjárás, de 5 évesen el tudja dönteni,hogy melyikre van szüksége.

Én ezeket bent hagyom. Mikor értemegyek, viszek ruhát és cipőt,nem fog beleülni sem a babakocsiba sem az autóba retkes ruhában, zokniban,cipőben. Amikor nagyon koszos bent valami,akkor hazaviszem és kimosom.

2019. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem adtam még rá az ovetált. Ma 15fok volt.
2019. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
5ös: a te gyereked milyen oviba jár, hogy kizavarják őket az esőre?
2019. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
#7 Szerinted csak akkor van kint víz, sár stb. ha éppen szakad az eső, utána pedig ahogy eláll fel is szárad? Inkább a te gyereked milyen oviba jár, egész télen ki se teszik a lábukat?
2019. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nálunk ennyi minden el sem fér :( már a két kabáttal küzdeni kell (egy amiben viszem-hozom, egy ovis), nem férne még ilyen csizma, olyan cipő, vastag naci, overál... ha elférne bepakolnám, aztán válogassanak, de így.. :(


na mindegy, azért köszönöm :)

2019. dec. 13. 22:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már overálban volt, most megint csak vastag kabàt/nadrág, esőkabát esőben. A miènk a körzetes legjobb ovi elvileg, esőben is kimennek, havasesőben is.. esőoverált szerzek tavasszal.


Egy 5 éves nem tudja eldönteni mit vegyen fel, még az óvónőnek is nehéz az ablakból megmondani, milyen az idő, hány fok van, mennyire éget a nap/pára van e kint..


Ha lenne softshell overálja, azt adnám rá és vagy melegebb, vagy vékonyabb holmikat venne fel alá.

2019. dec. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!