Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-2 hét múlva szülő kismamák,...

1-2 hét múlva szülő kismamák, milyen ruhákat visztek a kórházba a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy akinek pár hét múlva esedékes a szülés milyen ruhákat visz be a babának a kórházba ha esetleg kánikula lesz akkor?Mert én már annyit agyaltam rajta de nem tudom eldönteni.Mert hiába hogy meleg lesz nem tudom elképzelni a pici babámat egy szál semmibe mikor még csak most bújt ki a pocakból.De túl öltöztetni sem akarom semmiképp.Azt gondoltam majd akkor alakul valahogy de hát valamit csak be kell pakolni.Ti hogy vagytok ezzel?
2010. jún. 6. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

A mi kórházunk ad ruhát, úgyhogy az ottartózkodásra nem viszek.A páromnak már összekészítettem a hazahozós cuccokat:))Egy hosszú ujjú body, egy ujjatlan rugi, és hidegebb esetére, még egy kocsikabát:)De egy kistakarót is készítettem ,ha még hidegebb lenne, azzal be lehet takarni nyakig is ha kell:)

Egyébként 18.-ra vagyok kiírva.Remélem, minél hamarabb itt lesz a babánk!Sok sikert neked is!!

2010. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!2 hét múlva szülök júni.18-án!:)Nekünk a kórházba nem kell cucc a babának!Hazahozni hosszú újjú body+ujjatlan rugi+cérna sapi +vékony pléd!:)Ha nagyon hideg lesz akkor még egy kocsikabát és ennyi!:)Remélem tudtam segíteni!:)38 hetes kismama
2010. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 hét múlva szülök progis császárral. Hozzánk kedden jön ki a védőnő és segít a ruhák és a kórházi dolgok összekészítésében.

De a babának viszek hosszú ujjú rugit, és rövid ujjút is mert a kórházban a csecsemő részlegen odafigyelnek a megfelelő hőmérsékletre. Viszek egy plüss melegebb szerelést is, hátha nem lesz kánikula. És vékony sapkát, kiskesztyűt mindenképp, hogy ne karmolja össze magát.


Te is nemsokára szülsz gondolom, sok sikert kívánok! :) Első baba lesz? Kisfiú/kislány?

Nekünk első baba, kislány lesz.

2010. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

helló!én is 18.-ra vagyok kiírva én vettem neki egy rövid rugit amihez van kis sapi!meg vettem még egy hosszú rugit direkt hazahozatalra nah meg a pólya:d

ki hol szül?nekem fiam lesz nektek?

2010. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok, a cérnasapit, ami ráér a fülre elfelejtettem beleírni.Az is feltétlen kell:)
2010. jún. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Tegnapi 20:10-es vagyok!Miskolcon a Semmelweisbe szülök és kislány lesz!:)Már nagyon várom a nagy találkozást!:)
2010. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.Úgy látom nagyjából mindenki ugyanazokat a ruhákat írta,akkor én is ezekkel készülök.Azt gondoltam ha nagyon meleg lesz a hosszú ujjú body+a rugi sok lenne de ezek szerint mindenki így tervez:-)

Amúgy én csak júli 3-ra vagyok kiírva de nekem is programozott császárom lesz így 38 hetesen szülünk.Nekem Ő a második kisfiam lesz.Merse lesz a neve.Szép szülést nektek és kitartást már vissza fele számolunk:-)))

2010. jún. 7. 09:13
 8/9 anonim ***** válasza:

20.30-as vagyok. Kedves Kérdező, nagyon de nagyon szép lesz a kisfiatok neve! :) Még nem hallottam ezt a nevet, de nekem nagyon tetszik.

A mi kislányunk Dalma lesz.

2010. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 20.30-as!Látatlanba is imádlak:-)),ugyanis Te vagy az első akinek első hallásra tetszik ez a név,és nem fűződik hozzá érdeke hogy ezt mondja.Eddig nem volt olyan ember aki ne húzta volna el a száját amikor mondtam.Az más kérdés hogy azóta a családtagok idővel megbarátkoztak vele!

Köszi:-))A Dalma is nagyon szép és kedves név!( ha lány lett volna Mira lett volna nekünk!)További szép babavárást!

2010. jún. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!