Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szép napot! Valaki volt...

Szép napot! Valaki volt hasonló szituációba? Adott egy 3 éves kislány aki oktober óta óvodás lett.

Figyelt kérdés

Remélem tudtok segíteni?!Az első 3 nap amit tudni kell a lányomról.nem.beszel folyékonyan de sok szava van mondatokat is alkot ért mindent. Hisztis akaratos de egy kis tündér egyébként.elkeudtük az ovit 2 napig maradtam vele 1 órát csak

2 napig jo volt minden. Amikor 3. Vittem az ovónő hazaküldött . De mikor mentem érte több szülő is ott volt fenn hangon közölte velem hogy Sára ma bepisilt visit stb. Nem tudja hogy mi lesz vele. Na persze nem hagytam annyiba. Feleteséhez mentem ő elnézést kért . Az ovónő tagadott mindent persze. 1 hétig nem vittem csak az igazgató felhivott hogy mi lesz. Na vegül.vittem gondolvan majd masképp banik.vele ezek után. Hamarabb érkeztem.a lanyomért belatok az ablakon ordít a gyerekekkel es a lanyom is bepisilt folyamatosan es sirt reggelent. Na de megjelent a 2. Ovónő aki tp.én volt sokáig . Na kwdves volt nagyon de Sára igy is sirt. Ez az ovónő sokat szeret füllenteni pl. Ne vigyem mert összevont csoport lesz ne vigyem.mert mennek szinhazba . Vegyes csoportba jar. Most megint karacson előtt azt mondta ne vigyem mert összevont csoport lesz. Se facen van egy csoport az ovinak es lattam hogy feltette a kepen hogy utolsó napok ünnepig diszitik a fát. Remelem ki igazodtok es elmondjatok a véleményeteket . Váltsak e ovit vagy mindenhol ez van?! Mindig rossz erzéssel hagyom ott.


2020. jan. 6. 13:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elég irigy lett a kistesójára pedig vele is ugyanugy sőt sokkal többet játszunk. Az oviban is most jobb a helyzet jatszik szépen csak a nagy fiuk lökdösik ami sajnos kikerülhetetlen. Nem védi m3g soha magát. De szeptemberbe 13 an mennek el a csopibol sokkal jobb lesz ugy a csoport változatos lesz remélem.
2020. jan. 12. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!