Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha ovis gyereked éjjel felkel...

Ha ovis gyereked éjjel felkel és hajnalig nem tud visszaaludni, viszed reggel oviba? Persze, ha meg tudod oldani a felügyeletét.

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 06:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Óvodás korú gyermeknél még jár a gyed?
2020. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A gyedet nyilván nem rá kapom.
2020. jan. 10. 12:23
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Pont a kérdésed másnapján történt hasonló nálunk is. A lányom éjjel 1-kor aludt el (oka volt, egy kellemetlen gombás fertőzés, ami kezelés alatt van, és nem kéne miatta hiányozni), én másnap hagytam, hogy kialudja magát, pedig már iskolás. Itthonról dolgozom, így szerencsére meg tudtam oldani.

Te hogy döntöttél végül?

2020. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Itthon hagytam én is. Reggel hatra aludt el, fél óra múlva kelnie kellett volna.
2020. jan. 10. 18:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem jol tetted,h. otthon maradt. Mi is jartunk igy parszor, igaz, akkor a fiam 'csak' hajnal 1ig randalirozott. :) Elvittem reggel, majd hivtak de.10kor, h.alszik a homokozoban.:) Ha az ovi rugalmas, es te otthon vagy egyebkent, szerintem ezek belefernek.
2020. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 AdriSz051278 ***** válasza:
nem
2020. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!