Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti reggeliztek ovi előtt?

Ti reggeliztek ovi előtt?

Figyelt kérdés
Mármint a gyerek. Mi nem, de múltkor felmerült bennem, hogy mit gondolnak az óvónők... beérünk, szépen átöltözünk, gyerek bemegy és egyből ül az asztalhoz. 8-9 közt folyamatosan van reggeli, mindenki akkor ül le mikor szeretne. Ebből most az jön le, hogy éhesen viszem? Vagy hogy nem kap itthon? Így is 6,50kor kel, ha még itthon akarnám reggeliztetni, az +20 perc, és akkor meg az oviban nem enné meg a reggelit... ez gáz? Adjak neki inkább ithon? Ti hogy csináljátok? Fél-háromnegyed 8ra már az oviban van.
2020. jan. 26. 16:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
egyébként nem úgy fest a gyerek, mint akiknél nincs otthon kajára való, meg mindig mindent befizetek, beviszek, gyümölcsnap, stb, szóval azt csak nem hihetik, hogy nincs pénzünk, csak a múltkor elgondolkodtam ezen..
2020. jan. 26. 16:44
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk reggelizett a lányom, de azért, mert én is igénylem, reggel leültünk együtt enni. Az oviban nem lett volna gond, hiszen tényleg egyből esznek, én az iskola miatt akartam rászoktatni, mert ott csak később van tízórai.
2020. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oviban is van 8-kor reggeli, akkor szerintem teljesen felesleges 7-kor otthon is reggelizni.
2020. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Jól van ez így. Legalább megeszik mindent az oviban. Ha otthon enne, ott már nem biztos, hogy éhes lenne.
2020. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan igy csinalom oviban reggelizik.

Viszem a gyumolcsot, tisztasagi csomagot, szepen oltozik tiszta sokat foglalkozunk vele.

De ha reggel.itthon eszik, ott bent nem fog.

2020. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 9kor van csak reggeli az oviban, így itthon mindig eszik valamit.

Vagy egy gyors szendvics, vagy turmix, vagy joghurt/ivójoghurt, banán. Azért, hogy ne totál üres hassal üljön ott 9-ig. De már hozzá is szokott, ébredés után szinte rögtön kér valamit.

De ha hamarabb lenne reggeli az oviban, akkor nem erőltetném, hogy itthon egyen.

2020. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Én minden nap reggel 5kor kelek,csomagolok férjemnek egész napra, főzők kávét. Levedlem a zombimami jelmezt és csinálok reggelik a gyerekeknek. ( bundás, tojásrántotta, amerikai palacsinta, grízpapi stb stb mikor mit)

A nagy az oviban még egyszer reggelizik.

2020. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja nálunk is fél 9-9 körül van reggeli az oviban
2020. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"Ebből most az jön le, hogy éhesen viszem? Vagy hogy nem kap itthon?" Igen, ebből pont az jön le, mivel így is van 😀 és akkor mi van? Pont ezért van ott reggeli és nem tízórai, hogy ott reggelizzen. Tudják az ovónők, hogy a többség reggel felkel, kivakarják a csipát aztán mennek az oviba. Aki otthon van és 9re viszi nyilván reggeliztette otthon mert volt idejük.
2020. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!