Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor fejezi be a műsorozást...

Mikor fejezi be a műsorozást reggel?

Figyelt kérdés

Bölcsis is volt a kislányom, kicsit több, mint 1 évig, nagyon ritkán sírt reggel, havonta max 1x, ha rosszul aludt kb.

Szeptember óta ovis, eleinte simán ment, a beszoktatás is, alig kellett ottlennem vele. Viszont most szinte minden reggel úgy kell beadnom, hogy az óvónő vagy dadus veszi el a kezemből, vagy a lábam mellől, mert nem megy be. 3 volt ősszel. Nem hiszem, hogy bántották volna, mert kiáll magáért (mondják is, hogy megvédi magát, de nem haragtartó), és van olyan is, mondjuk heti 1x, hogy nagy vigyorral szalad be és semmi gondja... ja, délután meg van, hogy azért csempül a szája, ha el akarom hozni... na, ezen igazodjatok ki :D


leszokik erről? tudom, hogy nincs rossz helyen, de akkor is rossz sírni hallani és úgy otthagyni :(


2020. febr. 29. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj. Én dolgozó felnőtt nő vagyok, és sokszor előfordul, hogy ki se akarok kelni az ágyból, nem akarok menni dolgozni. Olyankor mondom is hangosan, hogy " nem érdekel! betelefonálok, hogy kilépek!

De végül mégis bemegyek.

Kisgyerekeknél is sokszor előfordul, de menni kell. Így tanulják meg, hogy vannak dolgok, amiket ha akarjuk ha nem csinálni kell. Megszokja majd idővel. Csak megsúgom. Ha iskolás lesz akkor is lesznek ilyen napjai.

2020. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha 1-2x előfordulna az nem is zavarna, de így ez a napi már sok :(


meg nem az van mint nálam pl. h nincs kedvem megmozdulni és úgy vonszolom magam a munkahelyemig, hanem simán felkel, öltözünk, jókedvű, az odaúton is, konkrétan a csoportajtóban kezdi, mikor átöltöztünk, kezet mostunk és be kellene lépni a küszöbön

2020. febr. 29. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad mennyire látja ott a csoportszoba ajtajában, hogy ez téged megvisel? Illetve az óvónők mit mondanak, meddig sír, miután elmentél?
2020. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem látja szerintem, nem vígasztalgatom meg puszilgatom 3x körbe. Kérek puszit, ad, adok én is, integetek és elmegyek. Nem hiszem, hogy pár percnél tovább sírna, azt biztosan mondanák.
2020. febr. 29. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A 6 éves lányom is megint ezt csinálta kb 2 hónapon át
2020. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!