Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Engednétek szülinapozni a...

Engednétek szülinapozni a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Ovis csoportba írt ma az egyik anyuka, hogy a kisfiának megtartják a szülinapi buliját jövő héten. Néhányan még nem, de a többiek eddig mind azt írták, hogy ott lesznek, megy a gyerek. Én viszont nem fogom elvinni a kislányomat. Én parázom túl?Ti mit csinálnátok?

(Mi játszótérre sem járunk le, meg gyakorlatilag sehova,csak sétálni, de most már nem tudom, hogy tényleg csak én aggódom- e túl.)


2020. máj. 22. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2020. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem megy oviba sem, már ennyi időre feleslegesnek tartom, meg amúgy is csak néhányan mennek a csoportjából. Én meg eleve itthon vagyok a kistesóival, így meg tudom oldani, hogy ő is itthon legyen.
2020. máj. 23. 12:30
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Szegény gyerekeid...
2020. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Tökéletes műsorcím lehetne: "Hogyan neveljünk antiszociális gyereket?"
2020. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Pár év múlva a gyerekek fognak itt kérdezni, hogy mit csináljanak, mert az anyjuk nem enged nekik semmit...
2020. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hú azért nem gondoltam, hogy ennyien nem értetek velem egyet. Nem gondolnám,hogy amiatt, mert 3 hónapig nem járunk közösségbe, majd antiszociálisak lesznek. Most is van online torna az ovisoknak, ott látják egymást. De ezen kívül is szoktunk beszélni videochaten az ovistársakkal.

Mi még nem fogunk menni egyelőre sehova, de néhány hét múlva már remélem, hogy mehetünk.

Köszönöm, mindenkinek, aki minden utálat nélkül a kérdésemre válaszolt és nem csak random ideírt egy olyat célozgatva, hogy szar anya vagyok es szegeny gyerekeim. A gyerekeim teljesen jól megvannak, köszi az aggódást!

2020. máj. 23. 18:22
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

Én elengedném. Soha nem zártam burokba, most sem teszem.

Pl megyünk hétvégén Hatvanba vadasparkba, 2 hét múlva Szadára.

Nekem a lányom mondjuk már nagyobb, de míg kisebb volt sem paráztam semmit túl. Szerencsére kertes házban élünk, így a friss levegő is megvan mindennap, de ha társasházban laknánk, akkor is vittem volna ide-oda. Pl mi bevásárolni is vittük mindig, múltkor mondjuk itthon maradt, mert nem volt kedve jönni.

Nem szabad túlfélteni őket.

Rosszul fog neki esni, hogy ő kimarad a szülinapozásból, ne csessz ki vele.

2020. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem vinném. Ne foglalkozz a válaszolókkal, az emberek szeretik osztani az észt.

Ha nem szeretnéd vinni ne vidd. Nem lesz semmi baja ha nem megy, biztos hogy nem ő lesz az egyetlen. Őszre mire mentek oviba már rég nem fog emlékezni senki arra, hogy volt egy ilyen.

Én nem vagyok túlparázós, járunk kirándulni, nagyszülőkhöz, uncsitesójához a gyereknek hogy játszanak, de nagy közösségbe még nem vinném be. Megmondták a vírus itt van, itt is marad még egy ideig és főleg csoportokban terjed, szóval azért hogy ne tegyem ki magunkat de főleg a nagyszülőket veszélynek ezért se oviba nem megy őszig a gyerek, se ilyen szülinapokra. Most mindenki nagyon nyugodt de ha megint elkezd jobban terjedni a vírus akkor majd megint karanténba zárják az országot? Akkor majd köszönhetjük az ilyen szülinapozósoknak akiknek ez volt a legfontosabb egy karantén után.

2020. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem volt itt semmilyen vírus sem, csak valamire rá kellett kenni, hogy összeomlik az ország.

Hagyjuk már, 80 éves mama meg pápa még végstádiumú rákkal is élt volna 40 évet, nem?

2020. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%
*papa, nem a pápa na.
2020. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!