Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában névnapot vagy szülina...

Óvodában névnapot vagy szülinapot szoktak tartani a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik óvodákat én ismerem, ott névnapot ritkábban, de szülinapot igen.

Bár, gondolom, óvodája válogatja.

2015. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
névnapot nem. Szülinapot igen ami úgy van nálunk,hogy minden hónap végén egyszerre ünneplik meg azokat akiknek abba a hónapba volt...a csopipénzből vesznek 1 tortárt és abból kap minden gyerek + az ünnepeltek mivel vegyes csoport így életkor függő,de pl színezőt vagy színes ceruzákat. Június elején meg megünneplik az összes nyári gyereket.
2015. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szülinapot ünnepelnek csak az ovinkban.
2015. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szülinapot. Tortát és gyümölcslevet/szörpöt viszünk a napján vagy ahhoz közel. Névnapja is eszébe jutott az óvónőknek, akkor megköszöntötték, de igazi a szülinap ünneplés.
2015. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szulinapot, de a fam augusztusban szuletett, ovodaszunetben nincs unneples, igy a nevnapjara szoktunk uditot, ragcsat vinni.
2015. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szülinapot .
2015. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálunk mindkettőt.
2015. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csak szülinapot tartanak.3 gyerekes anyuka
2015. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Annie94 válasza:
Nekem unokahúgaim vannak, de nálunk mindig úgy volt, hogy a szülő vitt a szülinapon tortát meg üdítőt és az ebéd után megünnepelték :)
2015. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű volt,hogy csak szülinap,de kislányom barátnője egy napon névnapozik az enyémmel.Ő vitt be valamilyen kis rágcsát,ami az én lányomnak rosszul esett (hogy neki is névnapja van,őt mégsem ünneplik, a másikat igen) így idén mi is viszünk be egy kis nasit.
2015. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!