Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van olyan aki viszi nyáron a...

Van olyan aki viszi nyáron a gyerekét oviba pedig otthon van?

Figyelt kérdés
Mivel több mint 2 hónap kimaradt most a járvány miatt így úgy gondoltam, hogy legalább egy hónapot vinném nyáron, de ez az óvónőnek nem nagyon tetszett.

#Óvoda, nyári szünet,
2020. jún. 3. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Hogy érted konkrétan, hogy nem nagyon tetszett? A kérdés annyi, viheted vagy nem? A többi nem tartozik az ovonore. Én itthon vagyok, de mondjuk itthonról dolgozom. Viszont a gyerek (1 db) igényelné a társaságot, meg nekem is kell annyi idő, így megy délelőttönként.

Szerintem nem te vagy az egyetlen a világtörténelemben, aki viszi, és ne is mondj az ovononek különösebb indokot. Ha viheted, vidd.

2020. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
De minek? 2 hét és csak összevont csoport lesz, foglalkozás már nincs.
2020. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
En is viszem mondjuk en idaig is vittem. Korhazban dolgozok, nem volt otthoni munkam. Nyaron 2 hetig nem megy majd amikor szabin leszek de a tobbi idoben igen. Megy taborba is, nem csak oviba
2020. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

"de ez az óvónőnek nem nagyon tetszett"

ez az, amit figyelmen kívül kell hagyni. az óvónő azért kapja a pénzét, hogy a gyerekedre felügyeljen. neked meg se kell indokolni, miért akarod vinni, hiszen ez neked ugyanolyan előnyös lehet, mint a gyereknek. te nyugton maradsz otthon, a gyerek meg szocializálódhat. az óvónő meg megkapja a fizetését

2020. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Azèrt egyes óvónők nagyon èrdekesek. Hónapok óta nem dolgoztak, erre most húzzák a szàjukat. Eszem megáll.
2020. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó, ennyi erővel egyes anyák is érdekesek. Otthon vannak, nem melóznak, családit felveszik aztán a gyereket meg az óvónőkkel neveltetik, mikor az ő kötelességük lenne.
2020. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
#6 ez elég rossz érv. anyuka, akár otthon van akár dolgozik, kell idő gyerek nélkül. és a gyereknek is kell szocializálódni.
2020. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Az oviban meg próbálják betartani az előírásokat a jarvannyal kapcsolatban. Lényegtelen h van e korona vagy nincs, attol nekik sokkal több plusz munka. Plusz en szemely szerint annak orulnek ha minel kevesebb gyerek van, h aki dolgozo szulo, kevesebb esely legyen arra h tp-re kelljen menni es kirugjak mert a gyerek miatt sokat hianyzott igy is a munkabol🙄
2020. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Szarni bele. Nyűg nekik a gyerek, csak tudnám, akkor minek mentek óvónőnek.
2020. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Én pont az óvodai dolgozók #6-hoz hasonló hozzáállása miatt nem. Pedig nagy szükségem lenne rá, és neki sem ártana kiszakadni az itthoni ingerszegénységből, társaságmentességből, de hát ez van... Aztán majd ősszel meg amiatt kapok majd, hogy "de hát anyukaaa, ez a gyerek nagyon visszafejlődött". Teljesen mindegy, mit csinálsz, így is, úgy is egy darab sz.r vagy a szemükben. Az egyetlen elfogadható "mentség" a gyerek "lepasszolására", ha dolgoznod kell. De az is csak akkor, ha konkrétan a megélhetésetek forog kockán a te kereseted kiesésével, mert ha van apuka, és keres annyit, hogy még éppen ne haljatok éhen, legyen víz, áram meg tető a fejetek fölött, akkor irgumburgum, sz.r anyuci...
2020. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!