Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ezt szó nélkül hagynád?

Ezt szó nélkül hagynád?

Figyelt kérdés

Ma mesélte a fiam, hogy az óvónő egyenként felkérdezte azokat a gyerekeket, akinek kistesóval otthon van az anyukájuk, hogy téged miért hoz be anyukád ha úgyis otthon van? Miért nem jönnek érted ebéd után? Kérdezd meg anyukádat, hogy te miért nem maradhatsz otthon vele, mint a testvéred? Meg ilyeneket.

Egyik "érintett" szülőnek sem szóltak semmit szemtől szembe egyébként, be se léphetünk az oviba, kapuban van átadás.

Nem túlzás ez, beleszugerálni a gyerekbe, hogy le van passzolva?


2020. jún. 11. 00:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
67%

#10 Pont ezért merik megtenni az óvónők, mert mindenki félti a gyerekét. 😔

Több anyukával nem tudsz összebeszélni?

2020. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
73%

"De! Sosem fogom megérteni, miért viszik oviba a gyerekeket azok, akik otthon vannak. Nekem 4 pici van nagyon kicsi korkülönbségekke"


Évközben én is viszem, mert kötelező és érdemben foglalkoznak is velük (épp elég hogy 4 évesen kezdett). Ebéd után se hozom el, mert mire hazaérünk felélénkül, de a testvére aludna, ugyanúgy csendben kell lennie. Uzsonna után viszont ott vagyok. Ezzel elégedett is.


De most vége van a tanévnek, ezt nem írja felül, hogy március óta itthon vagyunk.

2020. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
59%

Biztos nem hagynám szó nélkul. Mégis mit képzel magáról?

Büdös a munka?

2020. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
67%

Amugy meg sztem tök igaza van az óvónőnek. Úgy mondom h nem vagyok pedagógus. De gondoljatok már bele, a többi gyereknek muszaj menni mert szülők dolgoznak. Ha ők betegek lesznek, most a járvány utan.. Szerintetek melyik munkáltató tolerálja h tp, ha eddig esetleg nem tudott dolgozni a szülő??? Minel tobb a gyerek, annal tobb az esely a megbetegedésre🙄

Nálunk foglalkozas sincs, amint tudnak mennek ki az udvarra.. Szocializalodni lehetne a jatszoteren is😒

2020. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
49%

De tényleg, miért aszalod bent a gyereket mikor megtehetnéd hogy vele legyél? Miért kellett még egy gyerek ha az elsőt lepasszolod? Igen kell a gyerektársaság, legyen bent ebédig, utána vidd haza. Sosem érettem az ilyen "szülőket".


Nem túlzás ez, beleszugerálni a gyerekbe, hogy le van passzolva?


Nem nem túlzás hiszen tényleg lepasszolod.

2020. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
54%

Totál nem értem, hogy miért is kellene bárkinek megmagyarázni, hogy a gyereket miért viszem oviba, amikor...

Most rákenik a vírusra, de amúgy is szó éri a ház elejét, ha anyuka otthon van a kisebbel és nem hozza el délben...

A nagyobb baj inkább az, hogy a beteg gyerekeket is beviszik, ha otthon vannak a kisebbel. Ez már gáz.

De pusztán azért nem vinni, mert mit szól x meg y , pont nem érdekel.

Én ugyan dolgozom, délig oviban a gyerekem, de nálunk is ez volt, hogy ez meg az minek viszi, amikor otthon van?

Ha akarja vigye, ha nem akarja, ne vigye.

2020. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem a vírus miatt van valóban, de könyebb erre rákenni.

Tavaly, tavalyelott meg azelőtt is ezt csinálták az óvónők...miközben pontosan tudják, hogy nekik ehhez semmi közük, de ilyen aljas kis manipulációt alkalmaznak.

Mar nincs ovis gyerekem de en se hagynám hogy fel évet üljon otthon.

2020. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
37%

Helyzettől függ, hogy reagálnék.

1. Ha normális a vezető óvónő, beszélnék vele.

2. Ha az is kattant, akkor nevetnék egy jót az egészen.


Május 25-től az én lányom is jár. Előreláthatólag egész nyáron, mert munkaügyis tanfolyamon vagyok szeptemberig minden nap 8-13-ig.

Nem érek haza, valamint tanulnom is kell, nem tudok ebéd után érte menni.


De tudod mit? Nem is mennék érte akkor sem, ha tudnék! Járt úgy 1-2 hetet, hogy még itthon voltam.

Az ok: végigsírja a délutánt. Otthon nem tud elaludni. Ezért nem éri meg egyszerűen megzavarni a napját. Ott meg alszik 1.5 órát egyben.

Kinek lenne jó, ha elhoznám? A gyereknek nem, mert sírna. Nekem nem, mert nem tudnék tanulni. Akkor miért?

2020. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
11%
Azt kihagytam, hogy középfokú komplex angol nyelvvizsgára készülök.
2020. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
71%
Attól még hogy kihangsúlyozod ugyanugy csak egy munkaugyis tanfolyam, mintha hegesztőnek mennél...
2020. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!