Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vélemények a Tengerszem óvodáról?

Vélemények a Tengerszem óvodáról?

Figyelt kérdés
Szeptembertől a lányom a Tengerszembe fog járni és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Tényleg ér 140.000 Ft-ot? Biztosítják azokat, amiket a honlapon feltüntettek? Ha jól értelmezem, akkor 5 extra foglalkozást lehet választani? Melyik 5-öt a legérdemesebb választani? A teniszt, a golfot, a síelést, a sakkot, a küzdősportot, a zeneoktatást és a zeneterápiát mennyi idős kortól lehet elkezdeni? A robot programozást melyik kiscsoportban lehet elkezdeni? Jól értem, hogy a balettet a legkisebb csoporttól lehet kezdeni? A szülők a baba-mama tornára és a jógára mikor mehetnek? Az extra foglalkozások mennyibe kerülnek?

2020. jún. 18. 16:11
1 2 3
 21/22 kesztieszti válasza:
100%
véletlenül keveredtem ide, de mivel mi is a Tengerszem oviba járunk én is meg szeretném osztani veletek, hogy egy nagyon jó óvoda, amit kiemelnék és számomra a legfontosabb, hogy szupi kedvesek az óvónők és a dajka nénik is, imádni való az egész csapat, az meg hab a tortán, hogy nagyon odafigyelnek az egészségre és sokat táncol és sportol a lányom.
2021. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
az én véleményem, hogy egy nagyon jó óvoda. Én alapos vagyok így 10+ óvodát néztem meg mielőtt választottam és benne voltak Buda legjobbjai is (a belvárosban lakunk). A kosárban maradt 3 oviba visszamentem 2-3 körre is, lehet dinkának néztek, de meg akartam nézni, hogy valóban az van amit mondanak és nem csak "megrendezve" van a napjuk amikor pont érkezek és csak a Tengerszem került ki végső győztesként, mind az emberek, mind a kedvesség, mind a tisztaság, odafigyelés tekintetéből. Voltunk próbanapokon is és minden nagyon szupi volt, amit legfőképp ki tudnék emelni, az hogy ebben a komoly vírusos helyzetben nagyon profin van megszervezve minden ami higiéniával kapcsolatos, ez nekem nagyon fontos és csupaszív minden dolgozó.
2021. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!