Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyereket oviba engedjem ?...

A gyereket oviba engedjem ? Vírus miatt nem volt. De most lehet visszem . ( itthon vagyok a kisebbikel ezért nem is vittem ,de lehet jót tenne neki az ovi ) Merjem vinni ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 09:48
A kérdező szavazást indított:
Engedjem a gyereket oviba vírus helyzet alatt is ?
....
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem viszem őket. Meg tudom oldani másképp, hát megoldom. Egy dolog, hogy mi az, ami vidám nekünk és egy másik, hogy mit kockáztatunk a másik oldalon. Nálunk probléma ez a vírus, családon belül sokakat veszélyeztetne. Így mindenki meghozza a maga áldozatát, hogy amíg lehet, elkerüljük.
2020. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Otthon vagy a kisebbikkel, miért vinnéd? Eszembe sem jutna így bevinni, nem is viszem.
2020. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is könnyebb lenne, de nem viszem. Egyébként is nyári szünet lenne.
2020. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Otthon vagy a kicsivel, minek vinni?

Foglalkozás nincs, nem is saját csoport, összevonás(nálunk legalábbis), csak gyerekmegörző ilyenkor az ovi. Én nem viszem a nagyot így, ha van vírus,ha nincs

2020. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Vírus nélkül sem vittem oviba a lányaim nyáron. Nemhogy most. A kicsi most kezdi a sulit, mégsem viszem már be, mert nincs foglalkozás.
2020. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Ment az utolsó 3 hétben, amíg még a nagyok otthon tanultak. Jól érezte magát, plusz készültek a ballagásra. A nyáron nem viszem, csak 1 hétre, amikor a tesói másik táborban vannak, ahova ő nem akart menni.

Amíg odahaza voltam a kicsivel, addig a nagyok sose mentek nyáron óvodába.

2020. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyáron csak ügyelet van. Ha otthon vagy miért vinnéd?
2020. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És szeptembertől , ?Ovhatnánk mindig ez a vírus itt marad . Mindenki a gyógyszert várja hát én nem kérnék belőle max ha már haldoklok.
2020. jún. 29. 07:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől kezdődik a nevelési év, foglalkozások,programok. Az megint más. Én ebéd után viszem haza évközben a nagyot, otthon alvás a kicsivel együtt. De nyáron felesleges, örülök, hogy nem kell reggel készülődni, nyugiban elvagyunk itthon együtt.
2020. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeptembertől nyilván viszi az ember a gyereket oviba/iskolába, ha nyitva lesznek. Ez a vírus örökké itt lesz velünk, ki tudja mikor lesz oltás, évekig nem lehet otthon tartani a gyereket.

De nyáron csak ügyelet és összevont csoportok vannak, amit nem sok gyerek élvez, te meg otthon vagy, nem vagy rászorulva.A legtöbb ovi nyáron amúgy sem fogad olyan gyereket akinek otthon van az anyja.

2020. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!