Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mást is megvisel az ovikezdés?

Mást is megvisel az ovikezdés?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdi a kisfiam az ovit. Nagyon nyitott és szociális, szívesen ismerkedik más gyerekekkel. Igazából őt nem is féltem inkább magamat. :D Azt hittem, hogy örülni fogok annak, hogy ovis lesz mert tényleg érett rá és várja de valami valahogy mégsem jó. Az óvónők szimpatikusak, szép az ovi, tudom, hogy szeretni fogja és hogy jó helyen lesz.

Más is volt ezzel így?



2020. aug. 25. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az én lányom csak jövőre megy oviba de már most kivagyok teljesen. Ő is nagyon szociális, imád barátkozni gyerekekkel és felnőttekkel egyaránt, tudom, hogy imádni fogja, mégis teljesen kiborít a gondolat, hogy el kell majd válnom a kisbabámtól. Tudom, hogy nem kisbaba már, egy ovis nagylány lesz de akkor is, véget ér egy korszak és ezt meg kell gyászolni. Aztán majd ha látom mennyire imád oviba járni biztosan túllépek ezen, szerintem nálatok is így lesz majd. ☺️
2020. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most kezdjuk. Hat, nem mondom, h nem szorul ossze a szivem, ha belegondolok. De tudom, h jo lesz es kell neki mar a tarsasag. Raadasul van egy 1 eves ocsi, allandoan a visitas megy itthon🤣 A nagyot idegesiti sokszor a kicsi, h szetszedi a jatekat, a kicsivel se tudok annyit foglalkozni. Mindenkinek jo lesz, ezzel vigasztalom magam.
2020. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne viccelj ,kaptam egy üzenetet csütörtök 17:00 szülői !Maszkot hozz magaddal. Hát majdnem elsìrtam magam. :D
2020. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek nehéz, egy új helyzet lesz ,nem csak anya meg apa lesz neki sem hanem már elkezdi az önálló kis élete első lépését. De jó helyen lesz arra kell gondolni. Gyereknek a gyerek a barátja. Jót tesz nekik. Van akit az először megvisel, van akit nem. De a szülőnek szerintem mindig nehezebb, nekem legalábbis rettenetes volt elengedni pár órára a kis kezét. De fel kell dolgozni mert ha érzi ,hogy ez anyának is rossz akkor neki miért legyen jo?
2020. aug. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát. Nálunk is 1 éves a kistesó de ők nagyon ritkán veszekednek, jól elvannak együtt. Örülök is, hogy talán most ő kaphat valamivel több figyelmet. Természetesen én is látom, hogy a 3 éves kisfiam vágyna gyerektársaságba és ez így is van jól. Ez a leválás is normális folyamat.Viszont az is elképzelhetetlen egyelőre, hogy ne itthon legyen velünk. Igazából nagyon összenőttünk. Születésétől kezdve nem volt segítségem, az apukája kora reggeltől késő estig dolgozott, gyakran hétvégén is. Megpróbálom magam összeszedni, hiszen semmi baj nincs, csak ovis lett a kisfiam. :)
2020. aug. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!