Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem marad a lányom oviban sír...

Nem marad a lányom oviban sír mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Azt mondja nem akar a többiekkel játszani ő magában akar. Addig sír meg haza nem hozom.

2020. szept. 4. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Majd megszokja. Mégis mit lehetne mást tenni?
2020. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is van siras sajna. Tegnap mar csak reggel sirt. Nincs mit tenni, kozelezo az ovi.
2020. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ott kell hagyni, 5 perc múlva abbahagyja. Anyukám dadus, onnan tudom.
2020. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Utolso ez azert nem igaz. Az en kisfiam is sokat sirt, nem 5 percet.
2020. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Pontozzatok le nyugodtan. 10ből 8 gyerek abbahagyja, ahogy a szülő lelép. A maradék 2 meg maximum 1 héten belül megszokja, ha a szülő nem kezd el rinyálni vele együtt, hanem következetes és határozott marad.
2020. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyum ovijában is, ugye most szoktatják be a gyerekeket. Van egy kisfiú, ordított, mint a sakál, a nagyeszű anyja meg nekiállt vele együtt zokogni ott az óvodában... Hát gondolhatjátok hogy meggyőzte vele a gyereket, hogy jó helyen lesz itt... Megkérte a vezető óvónő az anyukát, hogy akkor most legyen kedves menjen el sétálni egyet a faluban, és egy óra múlva jöjjön vissza a gyerekért. Elment a csaj zokogva, a gyerek persze őrjöngeni kezdett, aztán 5 perc múlva a kezébe nyomtak egy játékot, és ennyi volt, csendben eljátszott. Aztán visszajött az anyja, és kezdték elölről.
2020. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Jó félórát-órát sírnak, az enyém kb egész nap, persze szakaszosan.


Ha érdekel mennyit sír, köszönj el és ülj az ablak alá, vagy maradj az ajtó túloldalán, amíg abba nem hagyja.


Csak a szülőknek hazudják, hogy 5 perc sírás aztán jókedv, hogy könnyű legyen az elválás, mert vidám lelkiismeretfurdalásmentes anyuka gyerekének szerintük könnyebb a beszokás!


Ez az igazság, vannak rövidebb ideig sírósak, meg hosszabb ideig sírósak, meg van, aki nem is sír!

2020. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, anyukám nekem hazudja, hogy meddig sírnak általában a gyerekek az oviban. :D na nekem aztán mindegy, mit csináltok, csak ne legyetek ennyire naívak, hogy azt hiszitek, hogy a gyereketeket egész életében meg tudjátok óvni a kellemetlen élményektől. Nem tudjátok, és nem is kell. Az ovi meg kötelező, nem lesz lelkisérült a gyereked, ha ott hagyod, majd megszokja. Persze elhiszem h rossz hallgatni, ahogy zokog utánad, de hát lesz még ilyen az életben.
2020. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Kedves 8-as!

Van gyermeked?

2020. szept. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Én soha nem tudtam beszokni annak idején az oviba. Kiscsoporttól-nagycsoportig sírtam, minden áldott nap, nem ettem-nem ittam, nem wc-ztem, csak ültem egy széken és sírtam (nem ordítva, csendben) és emlékszem mennyire szomorú voltam, mennyire rossz volt, hogy ott hagytak (arra a kemény 4 órára :D).

De én speciális eset voltam, ritka az ilyen, általában tényleg addig tart a sírás, amíg az anya ott van, esetleg még pár perc, amíg valami érdekeset nem talál a gyerek.

A sors fintora dajka lettem :)

2020. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!