Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akik Gekko matricát használnak...

Akik Gekko matricát használnak a gyerek ruhájába, Ti első felragasztás előtt kimostátok a ruhákat öblítő nélkül? Ma jött meg a csomag, és nyilván tegnap vasaltam ki egy nagy adag ruhát, nem szívesen kezdeném újra... 🙈

Figyelt kérdés
De ha így sanszos, hogy lepotyog, kezdem előről a műveletet..😩

#ruha #óvoda #matrica #Óvodai jel
2020. szept. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteget felragasztottam belőlük, de sose figyeltem arra, hogy mikor mostam ki a ruhákat. Tartósak, van ami 3 éve van ruhában.
2020. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem 😅 csak 2 db jött le mosásban és 2 év után még mindig fent vannak a matricák.
2020. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Van amit igen, aztan feladtam ezt a dolgot😀 nem nagyon jonnek le.
2020. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és még nem esett ki. (3. Hét..)
2020. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Van amiben két éve benne van, most adtam oda az unokatesómnak és alig bírtam levakarni róla a matricát.

Az évek alatt talán ha 3-4 matrica esett le összesen, pedig némelyik ruhát a szárítógépbe is berakom.

2020. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor bátor leszek!😉
2020. szept. 18. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!