Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3 vagy 4 evesen szokas inkabb...

3 vagy 4 evesen szokas inkabb ovodaba adni a gyereket?

Figyelt kérdés
Foleg ha elotte jar bolcsibe
2020. szept. 26. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

"Foleg ha elotte jar bolcsibe"

Akkor így 3 évesen.

2020. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem szokás kérdése. 3 éves kortól ovodaköteles a gyerek. Lehet kérni hogy 1 évet maradjon itthon ha valami tényleg nyomós indoka van.
2020. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Amelyik év augusztus 31-ig betölti a 3 évet, ugyanazon én szeptember elsejétől óvodaköteles.
2020. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Annyit tennék hozzá, hogy én úgy tudom, hogy 3 év előtt is mehet ha ovodaérett. Később nem. Pl egy évvesztes gyerek aki mondjuk ma ünnepli a születésnapját az mehet most oviba.

De az ismeretségi körben van olyan akinek a 2,5 éves már megy mert szobatiszta és folyékonyan beszél

2020. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak most szeptemberben ment oviba a kislányom. 4 éves lesz decemberben, 2 évig volt előtte bölcsis.
2020. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 babyboom567 ***** válasza:
90%
Nekem is szeptemberben ment oviba a fiam,szintén decemberben lesz 4 éves, és szintén 2 évet járt bölcsibe.
2020. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem őszi születésű, a 3. szülinapjukat már ovisként ünnepeltük. Volt férőhely, szobatisztasággal nem volt gond, tisztán beszéltek, így kezdhettek 2 évesen. Kiscsoportot ismételtek.
2020. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!