Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Most akkor mikor vigyem...

Most akkor mikor vigyem nevelési tanácsadoba?

Figyelt kérdés

Elvesztem az informaciókba.


Nem szeretném ha jövőre iskolába menne a gyerek. Az ovónéni is azt javasolja adjam be januárba a papirokat mert kel még neki 1 év ovi.


Kérdeztem hogy milyen plusst vizsgálatokra vigyem a gyereket h biztosan maradhasson még oviba ne utasitsa vissza az oktatási hivatal a kérelmet.

Azt mondta majd november fele kérjek időpontot a nevelésibe.


Itt jön a problémám. Netes keresgélések után össze zavarodtam


Ha most felméretem a gyereket és ott jól teljesít(10-ből 1 alkalommal pl számol 10től visszafele is meg ügyes máskor meg nem csinál semmit) akkor azt az oktatási hivatal nem fogja felülbirálni mehet iskolába.

Ha a nevelésibe már most úgy itélik hogy nem érett az iskolára akkor be se kell adni a kérelmet ől felviszik a rendszerbe hogy a gyerek marad még 1 évet oviba.

Ha januárba adom be a kérvényt akkor is elküldenek nevelésibe.

Az se tiszta hogy most nekem kell időpontot kérni h szeretném felméretni a gyereket vagy az ovoda küld. Az ovónéni azt mondta én kérjek időpontot. Neten azt irták hogy az ovóda kéri vigyem el.



2020. okt. 21. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz magadtól időpontot.
2020. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!