Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nagyon felháborodtam! Találko...

Nagyon felháborodtam! Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés

Egyházi alapítványú óvódába járnak a lányaink. Nagyon szeretjük, nagyon családias. Kicsi óvóda kevés gyermekkel, így nagyon sok idő jut egyenként is rájuk. Imádjuk tényleg.

A "konyhás néni" posztra mindig időszakosan vannak újak felvéve, hogy most közmunka program álltal vagy mi álltal nem tudom.

Eddig egyikkel sem volt gond. De a mostani egy idős unszimpatikus nő. A héten már mintha hallottam volna káromkodni,de mivel siettünk és a hangzavar miatt nem voltam biztos benne így nem foglalkoztam vele.

Lányaim ebéd után haza jönnek, így mindig fél 1re megyek értük.

Ma benyítok az ebédlőbe miután a kisebbikem kétségbeesve dörömböl az ajtó ablakán, és azt látom, hogy ez a nő rohan az egyik asztalhoz, megragadja az egyik gyereket a karjánál fogva, rángatja miközben üvőlti, hogy a K. Életbe!

Azonnal jeleztem a dadusnak, hogy még is ki ez mi ez a nő és, hogy engedi meg ezt a viselkedést magának egy oviban? Majd közöltem ez volt a 2.alkalom,hogy fülltanúja voltam annak, hogy nem megfelelően viselkedik. 3.alkalommal nem érdekel az én gyerekeimet vagy másét inzultálja, de biztosan oda fogok lépni hozzá és kimosom a száját.. Egy nagymama korú nő aki egyáltalán nem való gyerekek közé.

Nem is értem aki láthatóan rühelli a gyerekeket minek megy ilyen helyre dolgozni?



2020. okt. 22. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

És a dadus erre mit válaszolt?

Én már most mennék a vezetőhöz. 🤷🏻‍♀️

2020. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És senki nem volt a gyerekek mellett, mialatt egy konyhás nő csak úgy rángatta a gyereket? Miért nem őt kérdezted, hogy csókolom amúgy mi a pélóért tetszik rángatni a Pistike karját?
2020. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal a vezetöhöz fordulnék.
2020. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Természetesen mondta, hogy igen ez nem megengedett viselkedés, és majd oda figyelnek. 🤷‍♀️

Én nem hiszem, hogy ez az idős nő bármiben is változni fog..

Ez volt az első és egyben az utolsó. A követlezőnél biztos, hogy egyenesen az óvóda vezetőnek fogom jelezni, sajnos ő nem mindig van bent.

De nem fogok elmenni szó nélkül mellette az biztos.

2020. okt. 22. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg közmunkára van felvéve. Attól függ, hány hónapra írta alá a szerződést. Ezek 3-akár 9 hónapos szerződések is lehetnek. Én elvárnám, ha az én gyerekemet rángatnák, hogy szóljon a szülő társam a vezetőnek ilyen esetben. Lehet ma holnap a te gyerekedet fogja megrángatni.
2020. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi álltal van felvéve. Én ezt a nőt már igencsak nyugdíkaskorúnak vagy közel ahhoz látom. Persze nézhet ki jóval idősebbnek mint amennyi valójában.

Nem minden szülőt ismerek egyébként. 1 éve lakunk itt, és sok szülővel nem is találkozom. Így pedig nehéz jelezni a másik szülőnek, bármennyire is szeretném.

2020. okt. 22. 15:09
 7/11 A kérdező kommentje:
A dadus épp háttal állt 3 asztallal odébb és az egyik gyereknek segített, a másik óvónő meg épp kint az egyik anyukával beszélt és papírt íratott alá.
2020. okt. 22. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ó nálunk maga az óvónő bántja a gyerekeket a vezető óvónő kedves ölelésében és még a polgármester sem tesz semmit...
2020. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy félrenyelt a gyerek?


Nekem az ugrott be, hirtelen kapkodás, káromkodás, rángatás, belőlem ezt egy fulladozó gyerek váltaná ki kétségbeesésemben, azt se tudnám mit csináljak.


Szerintem ha nem volt vészhelyzet, szólni kell az óvodavezetőnek(telefonon) majd személyesen és megemlíteni, hogy x dadus is látta!

2020. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi, nem láttál még mindent ami az ovi falai között történik. Legközelebb maradj kint, ahogy covid idején illik, ne egyből az ebédlőbe ess be. Vagy jelentkezz te a posztra, 30 ordító gyerek közé, akik ha hátat fordítasz megfojtják egymást.
2020. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!