Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM Bababónusz kezdő csomag...

DM Bababónusz kezdő csomag Nektek mit tartalmazott? Teljesen felháborodtam rajta!

Figyelt kérdés
Két hónap múlva fog születni a 2. babám, és ma előregisztráltam, aminek megfelelően meg is kaptam a kezdő csomagot. Volt benne egy kis egyszerű babanapló, 2 db 15% vásárlás végösszegi kupon 8ezert Ft felett, 1 db Persil mosópor minta és egy Dave testápoló öregedő bőrre minta. (jegyzem meg nem vagyok még 30 éves sem, nem hiszem...) Se egy pelenka kupon, vagy törlőkendő minta, stb. Az 1. babámnál emlékszem sokkal jobb volt, csomó kupon, pelenkára, vásárlás végösszegre, C&A kupon. Borzasztóan csalódott vagyok, pedig rengeteg pénzt otthagyok a DM-ben havonta.:(
2012. aug. 21. 18:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy emlékszem mi szülés után kaptunk még egy kupon füzetet, benne többek közt a c&a kuponnal. arra már nem emlékszem volt-e benne még termékminta.
2012. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem voltak benne kuponok sem? Most kellett áprilisba újraregisztrálni azoknak, akiknek a régi típusú volt. Volt egy kis táska, abba volt egy babanapló, 1-2 minta, és egy kupon füzet, benne elég sok kuponnal.
2012. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Kuponok voltak benne, de teára, fürdetőre ilyenekre
2012. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Én is így jártam!Ugyanez volt az enyémben is!Az első gyerekemnél (2 éve) tele volt csupa jó dologgal.Most meg...áhhh

Válság van a DM-ben is? Múltkor 1 kuponom sem tudtam beváltani,az üzletben nem volt se Huggies pelus,amire az akició szólt,se Libero 3-as,semmi!Be is rágtam rájuk!

2012. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
74%
Én egy babát kaptam.
2012. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%

Jézusom! Mik vannakXD


Ingyen mit vársz? Majd adnak 10 csomag pelust, meg 20 doboz popsikrémet, és 20 popsitörlőt? Mire fel vagy háborodott már bocs? XD röhej

2012. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem adnak az a baj, ha adnak, akkor nem elég amit adnak. Szerintem örülj annak amit kaptál. A 2x15% az nagyon nagy "ajándék", jobb mint a kupon ha kicsit is belegondolsz. Egyébként hogy megnyugtassalak, nekünk később jöttek a kuponok, mega pelusból 500ft kedvezmény, szóval nem 15%.
2012. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pont ezért lepôdtem meg, mert elôtte olyanokat kaptam, amiket írtatok. Mindenesetre holnap felhívom ôket és megkérdezem...

6. Nagy tévedésben vagy, az eddig megszokott kedveményeket vártam, ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést, rájöhettél volna. Úgy gondolom, hogy havi szinten ha otthagyok 50-70ezer ft-t, ez elvárható volna. De persze nem kötelezô nekem ott költeni a pénzem. Majd meglátjuk holnap mit mondanak.:)

2012. aug. 21. 20:13
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Kuponfuzetet mi is kaptunk,nemreg megerkezett postan a 7 honapos kortol kuponfuzet
2012. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%
Mégis, mit mondanának? Hogy itt van ingyen egy csomó cucc a két szép szemedért, más meg kapja a szokásost? mégis, ki a fene vagy te?
2012. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!