Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan segíthetnék hogy be...

Hogyan segíthetnék hogy be tudjon illeszkedni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdte kisfiam az ovit.

Azóta is minden reggel sír, este könyörög hogy ne kelljen menni, rosszat álmodik miatta.

Meglestem az udvaron mikor kint voltak ott áll egyedül. Azt meséli még a többiek játszanak ő mindig ott áll.

Nagyon sajnálom szegényt.


2020. nov. 9. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az óvónővel kellene beszélni.
2020. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, holnap anyósom megy érte, én meg bemegyek ha elvitte, nem akarom hogy ott legyen mikor beszélek az óvónőkkel.
2020. nov. 9. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ez a terv, akkor illő lenne időpontot kerni az óvónőtől
2020. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Időpontot? Nem tudtam hogy kell, vagy lehet. De oké, akkor lehet inkább reggel megkérdezem. Köszönöm.
2020. nov. 9. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos... Munkaidőben van, a feladata az, hogy a gyerekekre felügyeljen. Ezt nehéz úgy, ha közben egy szülővel komoly beszélgetést folytat. Reggel említsd meg, hogy szeretnél vele hosszabban beszélni, mikor lenne alkalmas
2020. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett
2021. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!